--> Labeling -->

Pirelli P Zero Nero

Pirelli Zero Nero

Pirelli PZero Nero – tai padanga, kuri idealiai tinka tiuningui ir Jūsų automobilio išvaizdos pagerinimui. Jos atitinka pačius įmantriausius išvaizdos ir techninių chatakteristikų reikalavimus, o taip pat suteikia automobiliui ypatingą estetinį rafinuotumą ir individualumą.

Pzero Nero padangos su asimetriniu protektoriaus raštu – puikus pasirinkimas tiuningo mylėtojams ir vairuotojams, kurie teikia pirmenybę sportiškam važiavimui. Tai ypač manevringos padangos, užtikrinančios tikrą vairavimo malonumą. Vizualiai patrauklus nestandartinis protektoriaus raštas užtikrina puikų sukibimą su šlapia ir sausa kelio danga ir stabilumą įveikiant posūkius, o taip pat sumažina slydimo vandens sluoksniu riziką.

Pzero Nero užtikrina puikų valdymą ir daug trumpesnį stabdymo kelią, lyginant su panašiais konkurentų modeliais, o taip pat užtikrintą vairavimą, esant dideliems greičiams – tai pagrindinės šių padangų charakteristikos su puikiais duomenimis ir patraukia išvaizda.

Protektoriaus raštas

P Zero Nero padangos reiškia efektyvų automobilio valdymą tiek ant šlapio, tiek ir ant sauso kelio, kuris užtikrinamas dėka labai patrauklaus ir paremto aukščiausiomis technologijomis protektoriaus.

Protektoriaus blokai su skirtingu raštu šoninėje padangų dalyje užtikrina greitą reakciją įveikiant posūkius, o taip pat puikų sukibimą ant šlapio ir sauso paviršiaus.

Keturi žiediniai grioveliai efektyviai dalyvauja vandens išstūmimo procese, užtikrindamos patikimą stabdymą esant bet kokioms oro sąlygoms, o taip pat puikų valdymą net ir esant dideliems greičiams.

Rekomenduojamos naudoti automobilių gamintojų:

Jaguar, Lancia, Mazda, Mercedes, Peugeot, Saab, Seat, Skoda   

 

Pagrindiniai technologiniai sprendimai

CHARAKTERISTIKOS FUNKCIJOS PRIVALUMAI

1 – Plati kieta konstrukcija ir asimetrinis protektoriaus raštas

Aukščiausių technologijųprofilio struktūra

Optimizuota gumos mišinio sudėtis

Padidintas protektoriaus kietumas

Tolygus slėgio paskirstymas

Atsparumas bet kokiam šilumos poveikiui

Greita reakcija į vairo pasukimus ir pagerintas sukibimas su keliu

Saugus stabdymas esant bet kokioms oro sąlygoms ir bet kokiems greičiams

Efektyvus valdymas tiek ant šlapios tiek ir ant sausos kelio dangos

EKSPLOATACINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LENTELĖ
Sportas 3
Stabdymas 4
Šlapias kelias 5
Komfortas 4
1 – Normaliai 2 – Gerai 3 – Labai gerai  4 – Puikai 5 – Nepriekaištingai

Testu rezultatai:

Žurnalas Data Modelis ir išmatavimas Rezultatai
2013 P ZERO NERO 225/35R18 2-OJI VIETA

Interaktivas

   Nero

 

Kitos Pirelli vasarinės padangos

Pirelli P1
Pirelli Cinturato P1 – yra auščiausios kokybės sprendimas, skirtas naudoti miesto sąlygomis – šiuolaikinė radialinė padanga, skirta naudoti vasaros sezonu, nedideliems ir mažiems miesto automobiliams. Gaminant padangą buvo naudojamos naujausios medžiagos, ypatinga padangos struktūra ir specialus protektoriaus raštas. Padanga užtikrina kuro ekonomiją, apsaugą aplinkai, komfortą ir saugumą ant kelių su bet kokia danga.

daugiai >

Pirelli P7
Specialūs polimerai, kurie buvo sukurti gaminant Pirelli Cinturato P7, leidžia ne tik sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, bet ir tuo pačiu sutrumpina padangos stabdymo kelią.

daugiai >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – pirmoji padanga pasaulyje, gavusi aukščiausią įvertinimą „AA“ saugumo ir kuro ekonomijos srityje, pagal Europos Sąjungos teritorijoje privalomus nuo 2012 metų lapkričio mėnesio, naujų padangų ženklinimo reikalavimus. Padanga buvo pristatyta visuomenei 2012 metų birželio mėnesį.

daugiai >

Pirelli P Zero
P ZERO padangos skirtos galingiems sedanams ir vidutinės klasės automobiliams, prestižiniams “liukso” klasės limuzinams, o taip pat ir kompaktiniams sportiniams ir efektyviems naujos kartos bekele važinėjantiems automobiliams (off-road).

daugiai >

Pirelli P Nero GT
P ZERO NERO GT padangos– populiarių, tarp tiuningo ir greičių mylėtojų, padangų Pzero Nero evoliucija. Tai padanga pasižyminti naujausiomis technologijomis, skirtos sportiniams automobiliams ir atitinka pačius aukščiausius dinaminių savybių reikalavimus ir išsikiriančios patraukliu dizainu.

daugiai >

Pirelli P Rosso
Pirelli P Zero Rosso padangos, skirtos naudoti automobiliams su vidutinio ir didelio galingumo varikliais ir šiuolaikiniams sportiniams automobiliams, kuriuose yra įrengta elektroninė stabilumo ir kontrolės sistema, o taip pat vykdomosios klasės sedanams. P ZERO ROSSO™ padangos užtikrina puikų valdymą ir tikslią automobilio elgseną net ir ant šlapios dangos.

daugiai >

Pirelli P Zero Silver
Po daugelio sėgmingų padangų gaminimo metų Formulė 1 bolidams, įmonė Pirelli nusprendė padaryti pasiekiamus pažangius ir naujoviškus techninius sprendimus, kurie iki šiol buvo siūlomi tik geriausiems pasaulio lenktynininkams ir su jų pagalba pagaminti pačias kokybiškiausias ir efektyviausias padangas, skirtas daugiau reikalaujantiems ir daug galingesniems automobiliams.

daugiai >