--> Labeling -->

Pirelli P Zero Rosso

Pirelli Rosso 

Idealus balansas tarp aukštų eksploatacinių charakteristikų ir komforto

Pirelli P Zero Rosso padangos, skirtos naudoti automobiliams su vidutinio ir didelio galingumo varikliais ir šiuolaikiniams sportiniams automobiliams, kuriuose yra įrengta elektroninė stabilumo ir kontrolės sistema, o taip pat vykdomosios klasės sedanams. P ZERO ROSSO™ padangos užtikrina puikų valdymą ir tikslią automobilio elgseną net ir ant šlapios dangos. 

 

Padanga turi du skirtingus protektoriaus raštus – kryptinį ir asimetrinį, montuojami ant skirtingų automobilio ašių, todėl užtikrinamos pačių geriausių eksploatacinių charakteristikų derinys. P ZERO ROSSO™ Direzionale padangos su kryptiniu protektoriaus raštu montuojamos ant priekinės automobilio ašies ir užtikrina patikimą sukibimą tiek ant sausos tiek ir ant šlapios kelio dangos. P ZERO ROSSO™ Asimmetrico montuojamos ant galinės automobilio ašies ir garantuoja ypač tikslų valdymą, tuo pačiu ir dideliu greičiu įveikia posūkius esant šlapiam kelio paviršiui. Asimetrinis protektoriaus raštas išsiskiria dideliais blokais šoninėje protektoriaus zonoje, centrine protektoriaus dalimi su skersiniais grioveliais ir daug atviresne vidine protektoriaus dalimi.     

Dėl ypatingos karkaso konstrukcijos, būdingos visoms sportinėms padangoms, pasižymi ne tik dideliu efektyvumu, bet ir aukštu komforto lygiu važiuojant.

P ZERO ROSSO™ padangos gavo daugiau nei du šimtus rekomendacijų naudojimui iš pirmaujančių automobilių gamintojų.

 

Pagrindiniai technologiniai sprendimai:

CHARAKTERISTIKOS FUNKCIJOS PRIVALUMAI
1 – P ZERO ROSSO™ Direzionale:kryptinis protektoriaus raštas su išilginiais grioveliais
  • Pagerintas vandens išstūmimas ir tiksli reakcija į vairo pasukimus
  • Saugumas ant šlapio kelio paviršiaus ir nepriekaištingas sukibimo lygis įveikiant posūkius
2 – P ZERO ROSSO™ Asimmetrico:keturi išilginiai ištisiniai grioveliai Efektyvus vandens išstūmimas Padidintas saugumas ir kontrolė esant slydimo vandens sluoksniu grėsmei
3 – P ZERO ROSSO™ Asimmetrico:asimetrinis protektoriaus raštas su kompaktiška išorine zona Padidintas šoninės dalies tvirtumas važiuojant didelės spartos rėžimu Aukštas valdymo lygis
EKSPLOATACINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LENTELĖ
Sportas 3
Stabdymas 4
Šlapias kelias 5
Komfortas 5
1 – Normaliai 2 – Gerai 3 – Labai gerai 4 – Puikai 5 – Nepriekaištingai

 

Kitos Pirelli vasarinės padangos

Pirelli P1
Pirelli Cinturato P1 – yra auščiausios kokybės sprendimas, skirtas naudoti miesto sąlygomis – šiuolaikinė radialinė padanga, skirta naudoti vasaros sezonu, nedideliems ir mažiems miesto automobiliams. Gaminant padangą buvo naudojamos naujausios medžiagos, ypatinga padangos struktūra ir specialus protektoriaus raštas. Padanga užtikrina kuro ekonomiją, apsaugą aplinkai, komfortą ir saugumą ant kelių su bet kokia danga.

daugiai >

Pirelli P7
Specialūs polimerai, kurie buvo sukurti gaminant Pirelli Cinturato P7, leidžia ne tik sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, bet ir tuo pačiu sutrumpina padangos stabdymo kelią.

daugiai >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – pirmoji padanga pasaulyje, gavusi aukščiausią įvertinimą „AA“ saugumo ir kuro ekonomijos srityje, pagal Europos Sąjungos teritorijoje privalomus nuo 2012 metų lapkričio mėnesio, naujų padangų ženklinimo reikalavimus. Padanga buvo pristatyta visuomenei 2012 metų birželio mėnesį.

daugiai >

Pirelli P Zero
P ZERO padangos skirtos galingiems sedanams ir vidutinės klasės automobiliams, prestižiniams “liukso” klasės limuzinams, o taip pat ir kompaktiniams sportiniams ir efektyviems naujos kartos bekele važinėjantiems automobiliams (off-road).

daugiai >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – tai padanga, kuri idealiai tinka tiuningui ir Jūsų automobilio išvaizdos pagerinimui. Jos atitinka pačius įmantriausius išvaizdos ir techninių chatakteristikų reikalavimus, o taip pat suteikia automobiliui ypatingą estetinį rafinuotumą ir individualumą.

daugiai >

Pirelli P Nero GT
P ZERO NERO GT padangos– populiarių, tarp tiuningo ir greičių mylėtojų, padangų Pzero Nero evoliucija. Tai padanga pasižyminti naujausiomis technologijomis, skirtos sportiniams automobiliams ir atitinka pačius aukščiausius dinaminių savybių reikalavimus ir išsikiriančios patraukliu dizainu.

daugiai >

Pirelli P Zero Silver
Po daugelio sėgmingų padangų gaminimo metų Formulė 1 bolidams, įmonė Pirelli nusprendė padaryti pasiekiamus pažangius ir naujoviškus techninius sprendimus, kurie iki šiol buvo siūlomi tik geriausiems pasaulio lenktynininkams ir su jų pagalba pagaminti pačias kokybiškiausias ir efektyviausias padangas, skirtas daugiau reikalaujantiems ir daug galingesniems automobiliams.

daugiai >