--> Labeling -->

Pirelli P Zero Silver

Pirelli Silver

Pats aukščiausias efektyvumas, skirtas kasdieniniam naudojimui

Po daugelio sėgmingų padangų gaminimo metų Formulė 1 bolidams, įmonė Pirelli nusprendė padaryti pasiekiamus pažangius ir naujoviškus techninius sprendimus, kurie iki šiol buvo siūlomi tik geriausiems pasaulio lenktynininkams ir su jų pagalba pagaminti pačias kokybiškiausias ir efektyviausias padangas, skirtas daugiau reikalaujantiems ir daug galingesniems automobiliams. Tokiu būdu, remiantis P Zero padanga, kurios pagrindinės charakteristikos buvo ženkliai optimizuotos ir pagerintos, buvo pagamintos naujosios padangos P Zero Silver, kurių pagrindiniu akcentu tapo galios parodymai. 

P Zero Silver, skirtos super automobilių vairuotojams, kurie savo automobilius naudoja dažnoms kelionėms. Padangos išsiskiria ypatinga, novatoriška protektoriaus sudėtimi, pasižyminti padidinta galia ir padidintu tarnavimo laiku. Be to, dėl šiuolaikinių technologijų ir unikaliai suderintų kietų ir minkštų elementų protektoriaus stuktūroje, padanga P Zero Silver yra ypač efektyvi ir saugi.

Išskirtinis šio modelio bruožas yra sidabrinės spalvos P Zero ženklinimas ant padangos šono.

 

 

 

 

 

 

 

Pagrindiniai technologiniai sprendimai:

CHARAKTERISTIKOS FUNKCIJOS PRIVALUMAI
1 – Trys išilginės pilnos protektoriaus dalys
  • Sustiprintas padangos tvirtumas ir optimizuota  padangos zona kontaktuojanti su paviršiumi
  • Pagerinti stabdymo ir sukibimo parodymai net ir esant dideliems greičiams.
2 – Dideli tvirti blokai išorinėje protektoriaus dalyje Daug tvirtesnė šoninė sienelė ir daug tikslenė reakcija į vairo pasukimus Pagerintas valdymas mėgstantiems važinėti sportiškai.
3 – Trys platūs išilginiai grioveliai Greitas vandens išstūmimas Padidintas saugumas ir kontrolė esant slydimo vandens sluoksniu grėsmei.
Naujas kelių zonų protektoriaus raštas Didelio tvirtumo medžiagos centrinėje protektoriaus dalyje. Šoninėje dalyje naudojamos medžiagos užtikrina puikų sukibimą. Daug ilgesnis tarnavimo laikas
EKSPLOATACINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LENTELĖ
Efektyvumas ant sausos dangos 5
Efektyvumas ant šlapios dangos 5
Sportas 3.5
Komfortas 3.5
Rida 4.5
1 – Normaliai 2 – Gerai 3 -Labai gerai  4 – Puikai 5 – Nepriekaištingai

Interaktivas

Kitos Pirelli vasarinės padangos

Pirelli P1
Pirelli Cinturato P1 – yra auščiausios kokybės sprendimas, skirtas naudoti miesto sąlygomis – šiuolaikinė radialinė padanga, skirta naudoti vasaros sezonu, nedideliems ir mažiems miesto automobiliams. Gaminant padangą buvo naudojamos naujausios medžiagos, ypatinga padangos struktūra ir specialus protektoriaus raštas. Padanga užtikrina kuro ekonomiją, apsaugą aplinkai, komfortą ir saugumą ant kelių su bet kokia danga.

daugiai >

Pirelli P7
Specialūs polimerai, kurie buvo sukurti gaminant Pirelli Cinturato P7, leidžia ne tik sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, bet ir tuo pačiu sutrumpina padangos stabdymo kelią.

daugiai >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – pirmoji padanga pasaulyje, gavusi aukščiausią įvertinimą „AA“ saugumo ir kuro ekonomijos srityje, pagal Europos Sąjungos teritorijoje privalomus nuo 2012 metų lapkričio mėnesio, naujų padangų ženklinimo reikalavimus. Padanga buvo pristatyta visuomenei 2012 metų birželio mėnesį.

daugiai >

Pirelli P Zero
P ZERO padangos skirtos galingiems sedanams ir vidutinės klasės automobiliams, prestižiniams “liukso” klasės limuzinams, o taip pat ir kompaktiniams sportiniams ir efektyviems naujos kartos bekele važinėjantiems automobiliams (off-road).

daugiai >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – tai padanga, kuri idealiai tinka tiuningui ir Jūsų automobilio išvaizdos pagerinimui. Jos atitinka pačius įmantriausius išvaizdos ir techninių chatakteristikų reikalavimus, o taip pat suteikia automobiliui ypatingą estetinį rafinuotumą ir individualumą.

daugiai >

Pirelli P Nero GT
P ZERO NERO GT padangos– populiarių, tarp tiuningo ir greičių mylėtojų, padangų Pzero Nero evoliucija. Tai padanga pasižyminti naujausiomis technologijomis, skirtos sportiniams automobiliams ir atitinka pačius aukščiausius dinaminių savybių reikalavimus ir išsikiriančios patraukliu dizainu.

daugiai >

Pirelli P Rosso
Pirelli P Zero Rosso padangos, skirtos naudoti automobiliams su vidutinio ir didelio galingumo varikliais ir šiuolaikiniams sportiniams automobiliams, kuriuose yra įrengta elektroninė stabilumo ir kontrolės sistema, o taip pat vykdomosios klasės sedanams. P ZERO ROSSO™ padangos užtikrina puikų valdymą ir tikslią automobilio elgseną net ir ant šlapios dangos.

daugiai >