--> Labeling -->

Pirelli Scorpion ATR

Pirelli Scorpion ATR

Pirelli Scorpion ATR – padangos, skirtos važinėti bekele, užtikrinančios aukštą automobilio kontrolės lygį tiek greitkelyje tiek ir važiuojant  bekelės sąlygomis.

Stabili ATR protektoriaus konstrukcija leidžia padangai užtikrinti aukštą saugumo lygį važiuojant ne tik keliais, bet ir vietovėse su labai sudėtinga danga. Tai užtikrina didesnį atsparumą dėvėjimuisi, šoninės dalies ir padangos paviršiaus apsaugą nuo smūgių ir pažeidimų, kurie gali atsirasti nuo aštrių akmenų ir įdubų..

Scorpion ATR protektoriaus raštas buvo specialiai sukurtas tam, kad skatintų savaiminį padangos išsivalymą nuo smėlio, purvo, sniego ir akmenų. Be to, tokia struktūra padangai sumažina smūgio poveikį, skatina bekompromisį važiavimą ant nelygaus paviršiaus, o taip pat užtikrina aukštą saugumo lygį stabdant posūkiuose.  

Pagrindiniai ypatumai

Pagrindiniai Scorpion ATR padangų ypatumai yra puikus sukibimas, atsparumas dėvėjimuisi ir važiavimo komfortas ant sausų ir šlapių kelių, o taip pat patikimumas ir ilgaamžiškumas, kas yra ypač svarbu važiuojant bekele. 

Dėl plačių griovelių ir išilginės konstrukcijos su skirtingu kampu nukreiptais blokais, užtikrina geresnį vandens išstūmimą kritinėse situacijose, artimose slydimui vandens sluoksniu, o taip pat žemą pasipriešinimą riedėjimui. Inžinieriai Scorpion ATR sukūrė tokiu būdu, kad maksimaliai sumažinti padangos triukšmo lygį, padidinant akustinio komforto lygį automobilio salone, o taip pat užtikrinant geriausią sukibimą su keliu esant bet kokioms sąlygoms.  

Scorpion ATR padangoms būdingos stabilios važiavimo charakteristikos ant nelygaus paviršiaus, pavyzdžiui,  važiuojant žeme ar moliu. Centrinėje protektoriaus dalyje yra asimetrinis protektoriaus raštas, atskirtas nuo šoninių blokų giliais ir plačiais grioveliais. Savo ruožtu masyvūs šoniniai protektoriaus blokai užtikrina patvarumą net ir esant labai atšiaurioms eismo sąlygoms.

Sustiprintas padangos karkasas ir tvirtesnė šoninė dalis, platūs ir masyvūs šoniniai padangos blokai,  gilūs grioveliai centrinėje protektoriaus dalyje, padeda išsivalyti padangai – visi šie sprendimai užtikrina stabilumą ir puikų padangos sukibimą su kelio paviršiumi greitkelyje ir bekelėje. Šių savybių derinys ypač vertinamas žvejų, medžiotojų ir visų kas dievina aktyvų poilsį gamtoje.

 

Pagrindiniai technologiniai sprendimai:

CHARAKTERISTIKOS FUNKCIJOS  PRIVALUMAI
1 – Sustiprinta karkaso ir šonų konstrukcija Tvirtas protektoriaus raštas Atsparumas pažeidimams
2 – Platūs ir galingi protektoriaus blokai Protektoriaus stabilumas ir pagerintas sukibimas Aukštos traukos ir stabdymo charakteristikos
3 – Lenkti grioveliai

Savaiminis išsivalymas nuo purvo ir akmenų

Pagerintos traukos charakteristikos bekelės sąlygomis
EKSPLOATACINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LENTELĖ
Šlapias ir sausas kelias 3
Sniegas 3
Žvyras 4
Smėlis 2
Akmenys 3
Žolė ir purvas 3
1 – Normaliai 2 – Gerai 3 – Labai gerai 4 – Puikai 5 – Nepriekaištingai

Interaktivas

Kitos Pirelli vasarinės padangos

Scorpion Verde
SCORPION VERDE™ – pirmoji pasaulyje greitaeigė ekologiška SUV padanga, pagaminta specialiai dideliems visureigiams ir krosoveriams.

daugiai >

Scorpion STR
Pirelli Scorpion STR išsiskiria aukštu patikimumo lygiu, kartu su puikiomis eksploatacinėmis charakteristikomis. Tokios padangos charakteristikos kaip didelės ridos parodymai ir ilgaamžiškumas yra ypač reikalaujamos bekele važinėjančių vairuotojų, vairuojančių krosoverius ir lengvus sunkvežimius.

daugiai >

Pirelli Chrono
Specialiai skirtos komerciniams automobiliams (lengviems sunkvežimiams, furgonams ir mikroautobusams), Pirelli Chrono padangos išsiskiria puikiomis eksploatacinėmis charakteristikomis ant sausų ir šlapių kelių. Jose puikiai sujungti parametrai, kurie yra svarbūs lengviems sunkviažimiams, tokie kaip žemas pasipriešinimas riedėjimui ir žemas triukšmo lygis.

daugiai >