--> Labeling -->

Pirelli Scorpion STR

Pirelli Scorpion STR

Pirelli Scorpion STR išsiskiria aukštu patikimumo lygiu, kartu su puikiomis eksploatacinėmis charakteristikomis. Tokios padangos charakteristikos kaip didelės ridos parodymai ir ilgaamžiškumas yra ypač reikalaujamos bekele važinėjančių vairuotojų, vairuojančių krosoverius ir lengvus sunkvežimius. 

Tyla ir tiksli reakcija, manevringumas kelyje, o taip pat ir aukštas komforto lygis išskiria šias padangas bekelės sąlygomis. Simetrinis protektoriaus raštas, gumos mišinio sudėtis į kurią įeina silicis ir natūralus kaučiukas, užtikrina puikų sukibimą su nelygiu arba apsnigtu kelio paviršiumi..

Pirelli Scorpion STR padangos, sukurtos naudoti ant šiuolaikinių galingų SUV ir krosoverių, daugiausia greitkeliuose. Scorpion STR protektorius taip pat efektyvus važiuojant vidutinio sunkumo bekele, bet nėra skirtos įveikti sunkius, ekstremalius ir ypač šiurkščius paviršius. Apskritai Scorpion STR padangos sukurtos kitokioms užduotims – jos pasižymi puikiu atsparumu dėvėjimuisi ir aukštu saugumo lygiu, ypač važiuojant dideliais greičiais tiek sausu tiek ir šlapiu asfaltu, žeme arba gruntuotais keliais.

Scorpion STR taip pat užtikrina žemą pasipriešinimą riedėjimui ir žemą triukšmo lygį, sukurdamos puikų akustinį komfortą automobilio salone. Tuo pačiu su padangomis Scorpion STR vairuotojas jaučia malonumą nuo tylios ir ramios kelionės ne tik ant išasfaltuotos automagistralės, bet ir važiuodamas žvyrkeliu arba lengva bekele – važiuojant miško keliais arba pravažiuojant laukus.

 

Protektoriaus charakteristikos

Nors smulkus protektoriaus raštas žinomas padangų pramonėje jau daugelį metų, būtent Scorpion STR raštas tapo išsprendžiamu klausimu tam, kad užtikrinti maksimalų galingų visais ratais varomų automobilių valdymo efektyvumą ant šlapio kelio paviršiaus, o taip pat dėl puikaus savaiminio padangos išsivalymo nuo vandens, purvo ir sniego.

Protektoriaus blokai atskirti keturiais plačiais ir giliais grioveliais, skirtais vandens ir sniego išstūmimui iš padangos zonos, kuri kontaktuoja su keliu. Suapvalinti šoniniai blokai padeda išlaikyti reikiamą trajektoriją atliekant manevrus. Platūs blokai, o taip pat smulkios įpjovos, išdėstytos nenuosekliai, užtikrina puikų sukibimą stabdant tiek ant sauso tiek ir ant šlapio paviršiaus. Didelė ištisinė centrinė protektoriaus dalis yra atsakinga už valdymą esant dideliems greičiams ir tolygų dėvėjimąsi visą padangos tarnavimo laiką.

Ekspertai pripažįsta, kad šiuo metu STR yra vienas iš geriausių atstovų protektoriaus rinkoje, skirtų specialiai SUV ir krosoveriams.

 

Pagrindiniai technologiniai sprendimai

CHARAKTERISTIKOS FUNKCIJOS PRIVALUMAI
1 – „Nuožulnūs” protektoriaus blokai ir didelis keikis lamelių

Padidintas sukimo lygis ant bet kokio kelio paviršiaus

Pagerintas valdymas
 

Saugumas valdant ir stabdant

Valdymas bet kokiomis sąlygomis

2 – Ištisinė centrinė protektoriaus dalis

Gumos mišinio sudėtis, kurio sudėtyje yra silicio ir natūralaus kaučiuko

Tolygus protektoriaus dėvėjimasis

Pats geriausias sprendimas visasezoniam naudojimui

Važiavimo komfortas ir sumažintas triukšmo lygis

Užtikrintas važiavimas ant šlapio ir apsnigto paviršiaus

EKSPLOATACINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LENTELĖ
Šlapias ir sausas kelias 3
Sniegas 3
Žvyras 3
Smėlis 3
Akmenys 3.5
Žolė ir purvas 4
1 – Normaliai 2 – Gerai 3 – Labai gerai  4 – Puikai 5 – Nepriekaištingai

Interaktivas

    

Kitos Pirelli vasarinės padangos

Scorpion Verde
SCORPION VERDE™ – pirmoji pasaulyje greitaeigė ekologiška SUV padanga, pagaminta specialiai dideliems visureigiams ir krosoveriams.

daugiai >

Scorpion ATR
Pirelli Scorpion ATR – padangos, skirtos važinėti bekele, užtikrinančios aukštą automobilio kontrolės lygį tiek greitkelyje tiek ir važiuojant bekelės sąlygomis. Stabili ATR protektoriaus konstrukcija leidžia padangai užtikrinti aukštą saugumo lygį važiuojant ne tik keliais, bet ir vietovėse su labai sudėtinga danga.

daugiai >

Pirelli Chrono
Specialiai skirtos komerciniams automobiliams (lengviems sunkvežimiams, furgonams ir mikroautobusams), Pirelli Chrono padangos išsiskiria puikiomis eksploatacinėmis charakteristikomis ant sausų ir šlapių kelių. Jose puikiai sujungti parametrai, kurie yra svarbūs lengviems sunkviažimiams, tokie kaip žemas pasipriešinimas riedėjimui ir žemas triukšmo lygis.

daugiai >