--> Labeling -->

Pirelli Scorpion Verde

Pirelli Scorpion Verde

SCORPION VERDE™ – pirmoji pasaulyje greitaeigė ekologiška SUV padanga, pagaminta specialiai  dideliems visureigiams ir krosoveriams.Jau kelis dešimtmečius padangų pasaulyje karaliauja taisyklė: neįmonoma sukurti padangos, kuri pasižymėtų aukštu efektyvumu, tikslia reakcija į vairo pasukimus, saugumą ir tuo pačiu metu būtų ekologiška, pasižymėtų žemomis kuro sąnaudomis ir mažesniu kiekiu išmetamo CO2. Bet dabar ši taisyklė paneigta – buvo sukurta Scorpion Verde padanga, turinti savyje savybes, kurios daugelį metų buvo laikomos nesuderinamomis.

 

Scorpion Verde padangos, sukurtos specialiai naujos kartos visureigiams ir krosoveriams, kurios puikiai atlieka dvi pagrindines užduotis. Pirmoji užduotis – užtikrinti stabilumą ant kelio esant bet kokioms sąlygoms tuo pačiu metu sumažindama kuro sąnaudas, antroji – užtikrinti saugumą ir aukštą vairuotojo komforto lygį važinėjantiems šio tipo automobiliais.

Šio revoliucinio proveržio pagrindas, padangų gamyboje, yra naujų medžiagų naudojimas ir pačių aukščiausių technologijų taikymas: gumos mišinys, kurio gamyboje naudojami specialūs polimerai su nano komponentais, pasižyminčiais savybe prisitaikyti prie skirtingų kelio sąlygų, o taip pat hibridiniai pluoštai tam, kad būtų galima pasiekti skirtingas darbines charakteristikas.

Green Performance filosofija

KURO EKONOMIJA
Sumažintos kuro sąnaudos ir išmetamų į atmosferą CO2 dalelių kiekis
ŠVARUS ORAS
SCORPION VERDE™ padangos pagamintos iš ekologiškų medžiagų ir gumos mišinio sudėtyje neturi kenksmingų naftos produktų, dėl to daromas minimalus poveikis aplinkai, tiek gamybos procese, tiek ir visą padangos tarnavimo laiką.
DIDELĖ RIDA
Daug ilgaamžiškesnė padanga, kuri pasižymi aukštomis charakteristikomis visą padangos tarnavimo laiką.
ŽEMAS TRIUKŠMO LYGIS
Žemas triukšmo lygis – atitinka EURO 2012 metų reikalavimus, kas užtikrina aukštesnį važiavimo komfortą.

Pagrindiniai technologiniai sprendimai

CHARAKTERISTIKOS FUNKCIJOS PRIVALUMAI
1 – Optimizuotas protektoriaus blokų žingsnis
  • Optimalus protektoriaus raštas
  • Žemas vidinio triukšmo lygis
2 – Optimizuotas profilis ir inovatyvios medžiagos Pasipriešinimas riedėjimui 20% mažesnis, svoris 10% mažesnis
*Lyginant su ankstesnio padangos Scorpion STR modeliu
Sumažintos kuro sąnaudos ir CO2 emisija
2 – Subalansuotas Silica kiekis protektoriaus gumos mišinio sudėtyje Pagerintas protektoriaus dėvėjimo tolydumas Didelis atsparumas dėvėjimuisi ir stabilios charakteristikos
Sustiprinta šoninė dalis Padidintas šoninės dalies tvirtumas Stabili elgsena net naudojant sunkius visureigius
EKSPLOATACINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LENTELĖ
Sausas kelias 4
Šlapias kelias 4.5
Sportas 3.5
Komfortas 4
Atstumas myliomis 4
1 – Normaliai 2 – Gerai 3 – Labai gerai 4 – Puikai 5 – Nepriekaištingai

Testu rezultatai:

Žurnalas Data Modelis ir išmatavimas Rezultatai
2014 Scorpion Verde 235/65 R17 Labai gerai
2014 Scorpion Verde 235/65 R17 2-OJI VIETA
2013 Scorpion Verde 215/65 R16 1-OJI VIETA
2012 Scorpion Verde 235/55R17 2-OJI VIETA
2012 Scorpion Verde 215/65R16 2-OJI VIETA
2011 Scorpion Verde 215/65R16 2-OJI VIETA

 

 

 

 

 

Kitos Pirelli vasarinės padangos

Scorpion ATR
Pirelli Scorpion ATR – padangos, skirtos važinėti bekele, užtikrinančios aukštą automobilio kontrolės lygį tiek greitkelyje tiek ir važiuojant bekelės sąlygomis. Stabili ATR protektoriaus konstrukcija leidžia padangai užtikrinti aukštą saugumo lygį važiuojant ne tik keliais, bet ir vietovėse su labai sudėtinga danga.

daugiai >

Scorpion STR
Pirelli Scorpion STR išsiskiria aukštu patikimumo lygiu, kartu su puikiomis eksploatacinėmis charakteristikomis. Tokios padangos charakteristikos kaip didelės ridos parodymai ir ilgaamžiškumas yra ypač reikalaujamos bekele važinėjančių vairuotojų, vairuojančių krosoverius ir lengvus sunkvežimius.

daugiai >

Pirelli Chrono
Specialiai skirtos komerciniams automobiliams (lengviems sunkvežimiams, furgonams ir mikroautobusams), Pirelli Chrono padangos išsiskiria puikiomis eksploatacinėmis charakteristikomis ant sausų ir šlapių kelių. Jose puikiai sujungti parametrai, kurie yra svarbūs lengviems sunkviažimiams, tokie kaip žemas pasipriešinimas riedėjimui ir žemas triukšmo lygis.

daugiai >