--> Labeling -->

Pirelli TYRElife siūlo dar daugiau…

Šių metų birželio 17 dieną pasibaigė padangų centro tinklo Pirelli Key Point organizuota akcija „Pirelli TYRElife siūlo dar daugiau…“ kurios metu trys nugalėtojai galėjo džiaugtis ekstremaliu važiavimu sportiniu automobiliu, kurį vairavo legendinis lenktynininkas Martynas Samsonas.

Akcija vyko  nuo 2012.04.01 iki 2013.12.31. Akcijoje dalyvauti galėjo visi, įsigiję Pirelli padangų komplektą (4 vnt.), bei užsiregistravę dalyvavimui programoje TYRElife.

Šį kartą  nugalėtojais tapo Rytas Jonas Belevičius, Robertas Daugėla ir Ruslanas Miliunas. Kartu su Martynu Samsonu bei Pirelli Key Point atstovais nugalėtojai vyko į „Versmės” trasą esančią Lietuvoje, tam kad įgytų žinių ir įgūdžių, būtinų dalyvaujant lenktynėse, bei išbandytų savo jėgas už lenktyninio automobilio vairo, vadovaujant patyrusiam profesionalui. 

Kaip pasakojo Martins Zeymanis, Pirelli Key Point tinklo plėtros vadovas Baltijos šalyse – „Nuo to laiko, kai pradėjome naudotis išplėstinės garantijos programa TYRElife praėjo jau metai,  per tą laiką programos dalyvių skaičius išaugo iki 2000. Tai reiškia, jog žmonės vertina patikimumą, kurią suteikia TYRElife, juk tai laiko taupymo garantija bei apsauga vairuotojui nuo  papildomų išlaidų, susijusių su mechaniniais padangos pažeidimais, – komentavo jis.

– Pirelli visada suteikia Jums daugiau – kalbant ir apie  saugumą, ir apie patvarumą, todėl mes nusprendėme klientams suteikti puikią galimybę, pasiūlydami patiems išbandyti savo jėgas už sportinio automobilio vairo. Tai vienintelė tokia akcija, kai eiliniai vairuotojai turi galimybę ne tik važiuoti su patyrusiu lenktynininku, tačiau ir patys sėstis už supercar‘o vairo ir važiuoti juo!”