--> Labeling -->

Sailun Atrezzo ZS+

 

Greitaeigė padanga, atspari praslydimui su maksimaliu sukibimu su kelio paviršiumi. Asimetrinis protektoriaus raštas užtikrina sklandų ir tylų važiavimą. Dėka specialių cheminių komponentų padidinta SAILUN ATREZZO ZS+ rida. Vidinė protektoriaus dalis su grioveliais, užtikrina krypties stabilumą ir puikų atsparumą slydimui vandens sluoksniu, suteikdamas komfortišką važiavimą lyjant lietui.

 

 

Savybės ir privalumai padangų SAILUN Atrezzo ZS+

 

  • Radialinės padangos Ultra High Performance su greičio indeksu V ir Z (>240 km/h)
     
  • Asimetrinis protektoriaus raštas užtikrina sklandų ir tylų važiavimą
     
  • Šiuolaikinė gumos mišinio sudėtis užtikrina puikų šoninį stabilumą ir valdymą
     
  • Puikus valdymas ir stabdymas
 

Kitos Sailun vasarinės padangos

Sailun Terramax CVR
Padangos CVR užtikrina išskirtinį valdomumą ir stabilumą, sklandų, tylų važiavimą ir komfortą važiuojant plentu. Išsiskiria aukštu sukibimo, traukos ir stabdymo lygiu ant sausos ir šlapios dangos. Užtikrina stabilų, sklandų važiavimą bei gerą valdymą, esant dideliems greičiams, o taip pat pasižymi jėga ir ilgaamžiškumu. Padangas galima naudoti nesudėtingomis bekelėmis.

daugiai >

Sailun Commercio VX1
Visasezoninė radialinė padanga skirta komerciniam transportui. Sustiprinta protektoriaus kraštinė zona suteikia išskirtinį stabilumą ir valdymą. Sumažintas pasipriešinimas riedėjimui garantuoja mažesnes kuro sąnaudas ir ilgesnį tarnavimo laiką. Platūs cirkuliaciniai grioveliai suteikia puikią trauką ant šlapios kelio dangos ir trumpina stabdymo kelią.

daugiai >

Sailun Atrezzo SH-402
Visasezoninė padanga, pasižyminti puikiu ilgaamžiškumu ir geromis komforto bei važiavimo savybėmis.

daugiai >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun Atrezzo Z4+AS – visasezonė UHP klasės padanga, sukurta nepertraukiamam naudojimui esant bet kokioms oro sąlygoms. Padanga efektyvi esant dideliems greičiams, posūkių metu ir stabdant. Padanga Atrezzo Z4+AS suteiks galimybę pasiekti dar didesnį Jūsų automobilio efektyvumą.

daugiai >