--> Labeling -->

SAILUN Ice Blazer WSL2

SAILUN Ice Blazer WSL2

 

ice blazer wsl2Žieminės padangos Sailun Ice Blazer WSL2 sukurtos specialiai tiems, kurie saugumui žiemos keliuose atiduoda pirmą vietą.

Jos suteikia puikų sukibimą ant sniego, šlapio sniego ir šlapiame kelyje. Tuo tarpu jos ne mažiau efektyvios ir ant sausos dangos, užtikrina vairuotojams ne tik saugumą, bet ir tylų bei komfortišką važiavimą.

Sailun Ice Blazer WSL2 gamybos proceso metu naudojamos specialios sudėties polimerinis gumos mišinys, kuris išlieka elastingas net ir prie labai žemų temperatūrų. Savo ruožtu specialus protektorius Ice Blazer WSL2 turi daug gilių lamelių kuriuos užtikrina geresnį vandens ir sniego išstūmimą iš kontakto dėmės.


 

 

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 

SAILUN Ice Blazer WSL2 padangų savybės:

SAILUN Ice Blazer WSL2
  • specialus griovelių ir lamelių išdėstymas pagerina sukibimą ir šoninį stabilumą;
  • patobulintas protektoriaus blokų dizainas padidina kontrolę bei šoninį automobilio stabilumą;
  • specialus gumos mišinys pagerina padangų elastingumą esant temperatūrai žemiau nulio, kas pagerina automobilio sukibimą su slidžia kelio danga;
  • V formos simetriškas protektoriaus raštas efektyviai pašalina purvą ir vandenį iš kontakto dėmės.


Kitos žieminės padangos SAILUN

Iceblazer WST1
Sailun Ice Blazer WST1 – dygliuojamos automobilių padangos. Šios padangos gali įveikti bet kokias oro sąlygas ir suteikti didžiausią malonumą jūsų vairavimui žiemos sąlygomis.

daugiau >

Iceblazer WST2LT
Žieminės dygliuojamos radialinės padangos Sailun Ice Blazer WST2, skirtos visureigiams, užtikrina išskirtinį sukibimą su šlapia kelio danga ir puikias valdymo charakteristikas žiemos sąlygomis.

daugiau >