--> Labeling -->

SAILUN Ice Blazer WST2LT

SAILUN Ice Blazer WST2LT

 

ice blazer wst2LT

Žieminės dygliuojamos radialinės padangos Sailun Ice Blazer WST2, skirtos visureigiams, užtikrina išskirtinį sukibimą su šlapia kelio danga ir puikias valdymo charakteristikas žiemos sąlygomis.

Radialinės žieminės padangos Ice Blazer WST2 užtikrina puikius stabilumo ir valdymo parodymus važiuojant ir geresnį sukibimą keliuose su sausu ir šlapiu paviršiumi. Šoniniai protektoriaus grioveliai efektyviai pašalina purvą ir vandenį.

Padangos Ice Blazer WST2 gali būti sudygliuotos ir turi zigzago formos protektoriaus raštą, kuris sustiprina sukibimą su šlapia kelio danga ir užtikrina efektyvumą žiemos sąlygomis. Gylūs žiediniai ir šoniniai grioveliai leidžia efektyviai pašalinti ištižusį sniegą ir vandenį iš padangos kontaktinės zonos, o gumos mišinio sudėtis su didesniu kiekiu silica pagerina sukibimą važiuojant sniegu ir šlapiais paviršiais. Kintamo žingsnio protektoriaus blokai užtikrina komfortišką ir tylų važiavimą. Kieta centrinė protektoriaus dalis pagerina važiavimo stabilumą, optimizuotos skylutės, skirtos dygliams, leidžia padidinti jų kiekį ir dėl to sustiprinti sukibimą ant ledo. Plati šoninė padangos dalis sumažina triukšmo lygį ir padidina stabilumą.  

Sailun užtikrina aukštos kokybės padangą, yra vykdoma gaminamos produkcijos elektroninė kokybės kontrolė.

 

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 

Savybės ir privalumai::

  • Zigzago formos lamelės, pagerina traukos jėgą ant sniego ir šlapio paviršiaus;
  • Gylūs išilginiai ir skersiniai grioveliai pašalina vandenį ir ištižusį sniegą iš padangos kontaktinės zonos;
  • Gumos mišinys, kurio sudėtyje naudojamas silica, tam kad pagerinti sukibimą su šlapia kelio danga;
  • Kintamo žingsnio protektorius siekiant užtikrinti sklandų ir komfortišką važiavimą.

Бренд Sailun

Sailun padangoms pirmenybę teikia tie, kurie pageidauja optimalaus kainos ir kokybės derinio.

Sailun gamina ir parduoda įvairių rūšių padangas lengviesiems automobiliams, lengviems sunkvežimiams, vidutiniams sunkvežimiams ir džipams. Per trumpą laiką šis prekinis ženklas sugebėjo užimti aukštas pozicijas padangų pasaulyje ir parduoda savo produktus Azijoje, Europoje, Afrikoje ir Amerikoje.

Daugiau apie ženklo


Kitos žieminės padangos SAILUN

Iceblazer WSL2
Žieminės padangos Sailun Ice Blazer WSL2 sukurtos specialiai tiems, kurie saugumui žiemos keliuose atiduoda pirmą vietą.

daugiau >

Iceblazer WST1
Sailun Ice Blazer WST1 – dygliuojamos automobilių padangos. Šios padangos gali įveikti bet kokias oro sąlygas ir suteikti didžiausią malonumą jūsų vairavimui žiemos sąlygomis.

daugiau >