--> Labeling -->

Sailun Terramax HT

Terramax HT

Sailun Terramax HT

Priklausomai nuo dydžių, Terramax H/T padangasgali naudoti visureigiai ir krosoveriai, o taipogi ir lengviei komerciniai automobliai. Dar viena padangos fukcija – universalus panaudojimas ant skirtingų kelio dangų. Ši padanga parodo puikias charakteristikas tiek greitkeliuose, tiek bekelėse.

4 Zigzaginiai drenažiniai grioveliai
Protektoriaus raštas susideda iš penkių išilginių briaunų, kurios dalijasi keturis plačius drenažinus griovelius, kurių pagrindinė paskirtis yra pašalinti vandenį ir nešvarumus iš sąlyčio taško. Zigzaginiai kraštai suteikia nepaprastus duomenis dilimo atsparume, o taip pat sumažina triukšmo ir vibracijos lygius.

Išorinės zonos proetktoriaus dizainas
Šioje protektoriaus dalyje dvejomis eilėmis iššdėsyti masyvūs stačiakampiai blokai, tarp kurių yra platūs drenažiniai grioveliai. Esant bekelės sąlygoms (ar keliuose su minkšta kelio danga) šie elementai veikia taip, kad padanga aprūpintų sukibimu su kelio danga. Tokiu būdu padangai pavyksta įveikti sudėtingas ir nestabilias kelio dalis. Savo ruožtu drenažiniai grioveliai leidžia protektoriaus raštui išlikti švariam nuo žemės dalelių važiuojant grunto dangos keliais.

Glaudžiai išdėstyti lameliai
Ant protektoriaus blokų yra galudžiai išdėstyti kryžminiai ir bangų formos lameliai, suteikiantys papildomą trauką ir sukibimą ant šlapių kelio dangų.

Pagrindiniai technologiniai sprendimai:

Šlapi kelio paviršiai
Sausi kelio paviršiai
Komfortas
Akustinis komfortas
Ilgaamžiškumas
 

Sailun Terramax H/T charakteristikos:

 

  • padanga skirta ekspluatuoti ištisus metus, skirtingomis kelio dangomis;
     
  • keturi drenažiniai grioveliai suteikia greitą ir efektyvų vandens ir purvo šalinimą iš sąlyčio taško;
     
  • šoninių zonų dizainas suteikia padangai aukštus stabilumo ir valdomumo rodiklius ant nestabilios kelio dangos;
     
  • daugybė skirtingų tipų protektoriaus griovelių, kurių dėka kontakto taškui suteikiama papildomų sukibimo kraštų, kas leidžia padangai demostruoti patikimč valdymč ant šlapios kelio dangos.

 

  

Kitos Sailun vasarinės padangos

Sailun Terramax CVR
Padangos CVR užtikrina išskirtinį valdomumą ir stabilumą, sklandų, tylų važiavimą ir komfortą važiuojant plentu. Išsiskiria aukštu sukibimo, traukos ir stabdymo lygiu ant sausos ir šlapios dangos. Užtikrina stabilų, sklandų važiavimą bei gerą valdymą, esant dideliems greičiams, o taip pat pasižymi jėga ir ilgaamžiškumu. Padangas galima naudoti nesudėtingomis bekelėmis.

daugiai >

Sailun Commercio VX1
Visasezoninė radialinė padanga skirta komerciniam transportui. Sustiprinta protektoriaus kraštinė zona suteikia išskirtinį stabilumą ir valdymą. Sumažintas pasipriešinimas riedėjimui garantuoja mažesnes kuro sąnaudas ir ilgesnį tarnavimo laiką. Platūs cirkuliaciniai grioveliai suteikia puikią trauką ant šlapios kelio dangos ir trumpina stabdymo kelią.

daugiai >

Sailun Atrezzo SH-402
Visasezoninė padanga, pasižyminti puikiu ilgaamžiškumu ir geromis komforto bei važiavimo savybėmis.

daugiai >

Sailun Atrezzo ZS+
Sailun Atrezzo Z4+AS – visasezonė UHP klasės padanga, sukurta nepertraukiamam naudojimui esant bet kokioms oro sąlygoms. Padanga efektyvi esant dideliems greičiams, posūkių metu ir stabdant. Padanga Atrezzo Z4+AS suteiks galimybę pasiekti dar didesnį Jūsų automobilio efektyvumą.

daugiai >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun Atrezzo Z4+AS – visasezonė UHP klasės padanga, sukurta nepertraukiamam naudojimui esant bet kokioms oro sąlygoms. Padanga efektyvi esant dideliems greičiams, posūkių metu ir stabdant. Padanga Atrezzo Z4+AS suteiks galimybę pasiekti dar didesnį Jūsų automobilio efektyvumą.

daugiai >