--> Labeling -->

Žymus krepšininkas Arvydas Sabonis gavo jubiliejinį Pirelli Kalendorių

Pirelli kalendorius tinklalapis 

2014 metais visame pasaulyje žinomas Pirelli Kalendorius pažymėjo 50 metų sukaktį nuo pirmojo numerio pasirodymo. Pirmą kartą unikalų leidinį gavo Lietuvos atstovas – puikus krepšininkas Arvydas Sabonis, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas ir Šlovės Muziejaus  narys.

Pirelli kalendorius leidžiamas ribotu tiražu, kasmet įteikiamas karališkųjų šeimų nariams, valstybių vadovams, žymiems kultūros, meno, sporto ir socialinės sferos veikėjams. Dešimties metų bėgyje Kalendorių gavo žymūs latviai. Taip pat kasmet tradiciškai Kalendorių gauna Latvijos prezidentas ir maestro Raimundas Paulas. Savo ruožtu šiais metais Pirelli atstovas Baltijos šalyse – automobilių  pramonėje pirmaujanti įmonė UAB Latakko  ir padangų centrų  tinklas Pirelli Key Point – pirmą kartą dovanoja unikalų jubiliejinį leidinį įžymioms asmenybėms,  atstovaujančioms Lietuvą ir Estiją.

Lietuvoje jubiliejinį Pirelli Kalendorių gavo įžymus krepšininkas, nusipelnęs sporto meistras, 2011  metais išrinktas Lietuvos krepšinio prezidentu, o taip pat Šlovės Muziejaus narys Arvydas Sabonis.

Latakko Administracijos direktorius Lietuvoje  Rokas Vaitkevičius : „Visame pasaulyje Pirelli Kalendorius – sėkmės sinonimas! Kasmet Kalendorių gauna labiausiai verti žmonės iš kultūros, mados ir sporto sferos. Pirmą kartą Pirelli atstovas Baltijos šalyse –  įmonė UAB Latakko  ir padangų centrų  tinklas Pirelli Key Point –įteikia šį unikalų leidinį Lietuvos atstovui  – Arvydui Saboniui. Iš visos širdies sveikinu šį puikų sportininką, vertą mūsų šalies atstovą pasaulyje!“

UAB Latakko valdybos narys Eugenijus Kopilkovas: „Galimybė įteikti kalendorių įžymiems Lietuvos ir Estijos atstovams -tai geriausias aktyvios ir sėkmingos UAB Latakko veiklos įrodymas  šių šalių rinkose. Unikalų jubiliejinį leidinį šiais metais gaus Rygos „Dinamo“ vyriausiasis treneris Artis Abols, kurį ,be abejonės, galima vadinti Latvijos nacionalinio sporto –ledo ritulio- varomąja jėga; Arvydas Sabonis, buvęs krepšininkas, Vienas iš žymiausių Lietuvos ir pasaulio sportininkų, priimtas į krepšinio Šlovės muziejų; taip pat Estijos lengvaatletis, disko metikas, olimpinis ir pasaulio čempionas , Baltosios žvaigždės ordino kavalierius Gerdas Kanteris. Šiais žmonėmis ir jų pasiekimais gali didžiuotis ne tik mūsų šalys, bet ir visa Europa!“

Video

Skaityti daugiau:

Kodėl Pirelli kalendorius toks žinomas?

Pirelli publikuoja 1986 metų kalendorių, šio projekto 50- mečio garbei