--> Labeling -->

Naudinga žinoti

Biudžetinių padangų elitas

Biudžetinių padangų elitas

Kas skiria Premium Budget padangų gamintojus nuo kitų biudžetinio segmento padangų gamintojų? Iš viso plataus biudžetinių padangų pasirinkimo galima išsirinkti atskirus prekių ženklus, atitinkančius nustatytus reikalavimus.     1. Investicijos į technologijas. Šios įmonės turi pakankamai daug lėšų, kad galėtų pagaminti… Lasīt tālāk »
Išplėsta padangų garantija

Išplėsta padangų garantija

  Triguba pirkėjų interesų apsauga       6 mėnesių apsauga nuo mechaninių pažeidimų Jei padanga pažeidžiama jos eksploatavimo metu, veikiant išorinėms aplinkybėms, o pažeidimas nėra susijęs su gamykliniu broku, padanga nemokamai keičiama nauja analogiška padanga. Jei pakeisti neįmanoma, pirkėjui… Lasīt tālāk »
Patikrink ratų išvirtimą – suvedimą ilgam padangų tarnavimo laikui!

Patikrink ratų išvirtimą – suvedimą ilgam padangų tarnavimo laikui!

Ar Tu darai viską kas įmanoma, tam kad prailgintum savo automobilio padangų tarnavimo laiką? Iš tikrųjų viskas yra įmanoma, ir Tau netgi nereikia daryti nieko neįmanomo. Užtenka tik patikrinti ir esant būtinybei padaryti automobilio ratų išvirtimo – suvedimo patikrinimą, ir… Lasīt tālāk »
6 priežastys, kodėl vasarą nederėtų važinėti žieminėmis padangomis

6 priežastys, kodėl vasarą nederėtų važinėti žieminėmis padangomis

Ar susijęs Tu su tais vairuotojais, kurie  rinkdamiesi tarp saugumo kelyje ir taupymo vasarinių padangų sąskaita, renkasi antrąjį variantą? „Tai bloga idėja“ – sako ekspertai. Nereikšmingas, tariamas ir trumpalaikis taupymas nevertas šios rizikos. Ir štai kodėl!   1. Sumažėjusi greičio… Lasīt tālāk »
75 didžiausių padangų gamintojų reitingas

75 didžiausių padangų gamintojų reitingas

Tyres & Accessories portalas sudarė didžiausių padangų gamintojų reitingą pagal 2014 metų rezultatus. 2015 metų reitingas bus publikuojamas 2016 metų birželio – liepos mėnesiais. Sudarant reitingą buvo atsižvelgiama tik į kompanijų gaminančių padangas pardavimo apimtis. Tuo pat metu gamintojai gali… Lasīt tālāk »
Ar paruoštas Jūsų automobilis žiemai?

Ar paruoštas Jūsų automobilis žiemai?

Dar rudenį dalis vairuotojų susimąstė apie savo automobilio paruošimą žiemos sezonui. Tam, kad jaustis kelyje užtikrintai ir saugiai net ir iškritus sniegui reikia nepamiršti keletos taisyklių, kurių būtina laikytis, kad žiema neužkluptų netikėtai! 1. Žieminės padangos Nepriklausomai nuo to, buvo… Lasīt tālāk »
Pirelli pataria

Pirelli pataria

1. Pasistenkite pritaikyti savo vairavimo stilių ir Jūsų automobilio greitį prie oro sąlygų ir kelio dangos, kuria Jūs važiuojate – nekokybiška kelio danga ir agresyvus vairavimo stilius, staigiai stabdant, pikčiausi Jūsų padangų priešai. 2. Kiekvieną mėnesį patikrinkite spaudimą padangose (matuojant… Lasīt tālāk »
Ratlankiai žiemos metu

Ratlankiai žiemos metu

Daugelis vairuotojų baiminasi važinėti su lietais ratlankiais žiemos metu, manydami, kad mūsų kelių būklė neatitinka ratlankių gamintojų reikalavimų Taip nėra. Šiuolaikiniai gamintojai gamina specialius žieminius ratlankius, užtikrindami ir saugų jų panaudojimą žiemos sąlygomis. Naudojant lietus ratlankius be abejo pagerės Jūsų… Lasīt tālāk »
Paruoškite savo automobilį kelionei

Paruoškite savo automobilį kelionei

Vasaros įkarštyje — atostogų ir kelionių metu, svarbu ne tik susirinkti visus reikiamus kelionei daiktus, bet ir iš anksto paruošti savo automobilį kelionei. Ypatingą dėmesį reikėtų sutelkti stabdžių sistemos, tepalų ir tosolo (aušinimo skysčio) lygio patikrinimams, o taip pat neužmiršti… Lasīt tālāk »
Kas yra universalios padangos? Mes tai žinom!

Kas yra universalios padangos? Mes tai žinom!

Iki šiol automėgėjai visų sezonų padangą laiko universalia. Kam vasarinės padangos, kam žieminės, jei yra „universalės“! Tokia nuomonė gana paplitusi. O jei yra paklausa, vadinasi yra ir pasiūla. Kai kurios kompanijos pradėjo leisti universalias padangas tik todėl, kadangi jas perka.… Lasīt tālāk »