--> Labeling -->

Atėjo pavasaris — laikas keisti padangas!

Po ilgos žiemos atėjo pavasaris, o tai reiškia, kad atėjo laikas keisti žiemines padangas į vasarines.

Nežiūrint į tai, kad orų prognozės artimiausiai savaitei žada oro temperatūrą nuo +5°С iki +15°С, Pirelli Key Point padangų centro specialistai rekomenduoja rimtai spręsti padangų keitimo klausimą ir prisiminti kai kurias pagrindines taisykles.

Mūsų rekomendacijos:

  • Vasarinių padangų gumos sudėtis ir protektoriaus kontūras specialiai parengtas eksploatacijai sausuose ir šlapiuose keliuose, esant vidutinei paros oro temperatūrai didesnei nei +7 °С.
  • Padangų pakeitimas vasarinėmis yra būtinas, ypač mūsų klimate, kuriame pakankamai didelis kritulių kiekis. Vasarinių padangų gumos sudėtis ir protektoriaus kontūras, su aiškiai išreikštais išilginiais grioveliais, užtikrina maksimalų sukibimą su sausu ir šlapiu keliu bei pašalina slydimo šlapiu paviršiumi riziką.
  • Svarbu įsigyti padangas specializuotuose padangų centruose, kur profesionalūs pardavėjai padės jums parinkti padangas, pagal jūsų važiavimo stilių ir dangą, kuria jūs važinėjate, o taip pat kur padangos teisingai laikomos ir neužsiguli lentynose.
  • Svarbu sekti oro prognozę ir pakeisti padangas pagal oro sąlygas.

Čia galite sekti oro prognozę artimiausiam laikotarpiui:

Ir pienācis pavasaris - laiks mainīt riepas! Ir pienācis pavasaris - laiks mainīt riepas! Ir pienācis pavasaris - laiks mainīt riepas!

Kur pasikeisti padangas