--> Labeling -->

Biudžetinių padangų elitas

Kas skiria Premium Budget padangų gamintojus nuo kitų biudžetinio segmento padangų gamintojų? Iš viso plataus biudžetinių padangų pasirinkimo galima išsirinkti atskirus prekių ženklus, atitinkančius nustatytus reikalavimus.

 

 

1. Investicijos į technologijas. Šios įmonės turi pakankamai daug lėšų, kad galėtų pagaminti naujų medžiagų ir patobulinti padangų dizainą.

2. R&D centrai Europoje ir JAV. Premium Budget padangų gamintojams priklauso mokslinių tyrimų centrai Vakarų šalyse, leidžiantys pritraukti geriausius pasaulio specialistus.

3. Bandymas Europoje gamybos metu. Gamybos proceso metu padangos tikrinamos Europos laboratorijose ir trasose, kad būtų užtikrinama atitinkama kokybė.

4. Original Equipment. Premium Budget padangų modeliai išrenkami žinomų gamintojų automobilių standartinei komplektacijai ir montuojami jau gamykloje.

5. Geri rezultatai palyginamuosiuose bandymuose. Gamintojai reguliariai dalyvauja palyginamuosiuose bandymuose su Europos prekių ženklų padangomis (įskaitant Premium) ir gauna gerus rezultatus.

6. Techniškai sudėtinga produkcija. Premium Budget klasės padangų gamintojai gamina ne tik keleivinių, bet ir krovininių, sportinių, pramoninių, žemės ūkio ar kitos specialios technikos padangas. Tam būtini aukščiausio lygmens techniniai sprendimai.

7. Naudojamos sporto varžybose. Varžybose padangų pajėgumas tikrinamas maksimalios apkrovos sąlygomis, todėl prastos padangos jose iš viso nenaudojamos. Premium Budget gamintojai paprastai ir remia komandas.

8. Patenka į pasaulio TOP 25. Pirmiau paminėtus reikalavimus atitinka tik didžiausi pasaulio gamintojai, todėl pasirinkimo metu šis veiksnys yra esminis.

9. Pirkėjų pripažinimas Europoje. Balsavimas „pinigine“ reiškia, kad pirkėjai konkretaus gamintojo padangas yra patikrinę realiomis sąlygomis ir perka jas pakartotinai bei rekomenduoja kitiems.

10. Istorija ir gera reputacija. Premium Budget padangų gamintojai, dirbdami savo srityje, turi sukaupę daugelio dešimčių metų patirtį. Tai leidžia išvengti pradedančiųjų klaidų ir gaminti kokybišką produkciją.