--> Labeling -->

GT Radial Champiro WinterPro HP

Champiro IcePro

Skirtos lengviesiems ir SUV automobiliams high performance klasės

GT Radial Champiro WinterPro HP – žieminė padanga, skirta lengviesiems ir SUV automobiliams high performance klasės, demonstruoja aukštas eksploatacines savybes ir komfortą ant šlapio, sauso ir apsnigto kelio.

Natūralaus saulėgrąžų aliejaus naudojimas, gumos mišinio sudėtyje, leidžia išsaugoti padangos elastiškumą net ir esant labai žemai temperatūrai. Alietus pagerina natūralios gumos ir Silica savybes, dėl šios priežasties padidinamas protektoriaus tvirtumas..

Galutiniame rezultate pagerinamas sukibimas su keliu, esant žemai temperatūrai, valdymo ir stabdymo charakteristikos, taip pat bendras padangos efektyvumas ant apsnigtų paviršių.

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 

Protektoriaus struktūra

Asimetrinis protektoriaus raštas

Užtikrina puikius parodymus ant apsnigtų kelių. Dideli išoriniai blokai atsakingi už geresnį manevravimą ant sauso paviršiaus, tame tarpe ir esant dideliems greičiams, o vidinės zonos blokai užtikrina optimalų sukibimą su šlapia danga ir sniegu.

Trys platūs išilginiai grioveliai

Padeda pašalinti vandenį, ištižusį sniegą ir sniegą sumažindami slydimo vandens sluoksniu (akvaplaniravimo) riziką ir išlaiko vienodą kontaktinės zonos plotą su kelio danga lietingu oru.

Unikalūs šoniniai grioveliai

Efektyviai pašalina vandenį iš padangos kontaktinės zonos.

Didelis kiekis lamelių

Lamelių išdėstymas ir zigzago forma sukurti siekiant padidinti traukos jėgą ant apsnigtos ir apledėjusios dangos.

GT Radial Champiro WinterPro HP savybės ir privalumai
Savybės Privalumai
Dideli vidiniai ir išoriniai blokai Pagerintas manevringumas
Optimalus sukibimas su sniegu,
šlapiu paviršiumi
Lamelių zigzago formos bei išdėstymas Pagerinta trauka ant apsnigtos dangos, kelio padengto ledu
Trys platūs išilginiai grioveliai Užkertamas kelias slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui)
Natūralus saulėgrąžų aiejus, naudojamas gumos mišinio sudėtyje Leidžia padangai išsaugoti elastiškumą ir aukštas eksploatacines savybes
net ir esant žemai temperatūrai, taip pat pagerina sukibimą ir valdymą ant ledo ir sniego.

GT RADIAL žiemines padangos

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – žieminė padanga, skirta lengviesiems ir SUV automobiliams high performance klasės, demonstruoja aukštas eksploatacines savybes ir komfortą ant šlapio, sauso ir apsnigto kelio.

daugiai >

Champiro WinterPro

Žieminė padanga GT Radial Champiro WinterPro specialiai sukurta dirbti esant labai žemai temperatūrai. Ši padanga save puikiai parode ant apledejusios, apsnigtos ir padengtos slapio sniego kelio dangos.

daugiai >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tai žieminės asimetrinės padangos, skirtos lengviems automobiliams.

daugiai >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – žieminės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams. Užtikrina puikų valdymą ant apledėjusio ir šlapio kelio, pasižymi žemu triukšmo lygiu.

daugiai >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – žieminė nedygliuojama radialinė padanga, skirta lengviesiems automobiliams, pasižyminti geru valdymu ant šlapio kelio ir ant sauso įkaitusio paviršiaus.

daugiai >

Champiro IcePro

Kuriant protektoriaus GT Radial Champiro IcePro raštą, inžinieriai atsižvelge į visas galimas ekstremalias situacijas, kurios gali atsirasti keliuose.

daugiai >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – žieminės nedygliuotos padangos, skirtos mikroautobusams ir lengviems sunkvežimiams, pasižyminčios padidinta keliamąja galia, ilgaamžiškumu, puikiu elgesiu kelyje ir geru valdymu posūkiuose.

daugiai >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT — žieminės padangos skirtos mikroautobusams ir lengviems sunkvežimiams. Padangos Maxmiler WT tai aukščiausio lygio produktas iš GT Radial, suteikiantis vairuotojams pilną automobilio kontrolę apledėjusiuose ir šlapiuose keliuose.

daugiai >

Savero WT

GT Radial Savero WT - žieminės off-road transporto priemonėms skirtos padangos. Šis modelis turi didelę paklausą tarp Europos automobilių savininkų, nes tai yra aukštos kokybės padangos pasižyminčios geromis eksploatavimo savybėmis

daugiai >