--> Labeling -->

Patikrink ratų išvirtimą – suvedimą ilgam padangų tarnavimo laikui!

211.750.450

Ar Tu darai viską kas įmanoma, tam kad prailgintum savo automobilio padangų tarnavimo laiką? Iš tikrųjų viskas yra įmanoma, ir Tau netgi nereikia daryti nieko neįmanomo. Užtenka tik patikrinti ir esant būtinybei padaryti automobilio ratų išvirtimo – suvedimo patikrinimą, ir padangų tarnavimo laikas akivaizdžiai prailgės. Taip pat sumažės eksploatacinės automobilio  išlaidos ir svarbiausia, kelionės Tavo automobiliu taps saugesnėmis.


Kada ir kaip dažnai reikia atlikti ratų išvirtimo – suvedimo patikrą

Ratų išvirtimo – suvedimo patikrą ir reguliavimą pageidautina daryti kiekvieną kartą keičiant padangas, tačiau jeigu Tu važinėji su visiems sezonams tinkančiomis padangomis, tai nors vieną kartą per metus. Ratų išvirtimo – suvedimo reguliavimą būtinai atlikti ir tuo atveju, jeigu  pastebėsi, jog kuris nors (vienas) iš išorinių padangos šonų nusidėvėjęs stipriau (daugiau).  Tačiau tokiu atveju padangos jau bus negrįžtamai sugadintos.  Ir jeigu tiesiame ir lygiame kelyje Tavo automobilį tempia arba į dešinę arba į kairę, galbūt viso to priežastis – ratų išvirtimas – suvedimas.

savirze_pkp

Keliai ir bekelės – problemų su ratų išvirtimu – suvedimu priežastis

Jeigu Tau kaip ir daugeliui kitų automobilių vairuotojų ne savo noru teko važiuoti nelygiais keliais, todėl kad kito kelio nėra, tai greičiausiai, Tavo automobilio ratų išvirtimas – suvedimas dėl to nukentėjo. Ratų išvirtimo – suvedimo problemos priežastis – akmenuotos ir nelygios dangos, akmenuotas grindinys, duobės, „gulinčių policininkų“ pervažiavimas dideliu greičiu ir kiti mechaniniai smūgiai atitenkantys automobilio pakabai. Smūgių pasekoje automobilių detalės pažeidžiamos, o pasistūmėjimas netgi milimetro dešimtąja gali paveikti automobilio ratų išvirtimo – suvedimo tikslumą.

 

Nauda Tau atlikus ratų  išvirtimo – suvedimo reguliavimą

Daug ilgesnis padangų tarnavimo laikas. Padangos nepažeidžiamos negrįžtamai (dėl vieno iš padangos išorinių šonų nudilimo) ir tai reiškia, jog įsigytas padangų komplektas tarnaus ilgai.

Saugumas kelyje. Nesureguliuotas ratų išvirtimas – suvedimas sumažina saugumą kelyje, todėl kad dėl mažesnio sukibimo prailgėja automobilio stabdymo kelias, o tai ypatingai pavojinga esant drėgnam orui.

Mažesnės kuro sąnaudos. Nesureguliuotas ratų išvirtimas – suvedimas gali padidinti kuro sąnaudas dėl  didelio pasipriešinimo riedėjimui.

 

Kiek kainuoja ratų išvirtimo – suvedimo reguliavimas

Kokybiškas ratų išvirtimo – suvedimo reguliavimas kainuoja nuo 25 EUR.

Kontaktai