--> Labeling -->

Penkios įtikinančios priežastys, kodėl naudoti vasarines padangas vasaros metu.

Pavasarį važinėti žieminėmis padangomis — reiškia atsisakyti saugumo ir komforto bei statyti į pavojų vairuotoją ir keleivius.

Vasarą naudojant žiemines automobilio padangas, padidėja kuro sąnaudos. Vasarinių padangų profilio struktūra specialiai skirta šilto metų periodo sąlygoms, kaip ir ant sauso, taip ir ant šlapio paviršiaus. Vasarinės padangos buvo optimalizuotos atsižvelgiant į geresnį automobilio ratų sukibimą su kelio dangos paviršiumi, stabdžius ir komforto sukūrimą vairuojant.

Ant žieminių padangų padaroma daugiau išilginių griovelių ant protektoriaus ir kontūro blokų. Optimalų padangų sukibimą su danga, esant vasaros temperatūrai ypatingai nulemia gumos sudėtis.  

Vasarinės padangos parodo maksimalias padangų sukibimo su keliu galimybes ir automobilio stabilumą kelyje, esant aukštai temperatūrai ir dideliam judėjimo greičiui. Pirkdami du skirtingus padangų komplektus, Jūs užtikrinate savo saugumą. Tuo metu, kai eksploatuojamos žieminės padangos, Jūsų vasarinės padangos tauposi. Rekomenduojamas padangų profilio gylis yra 3 mm, kad užtikrintų važiavimo vasarinėmis padangomis saugumą.  

Apskaičiuotas kiekvienas metras! Važiuojant vasarinėmis padangomis sausu ir šlapiu nuo lietaus keliu automobilis sustoja greičiau.
 

kodėl naudoti vasarines padangas vasaros metu.