--> Labeling -->

Ratlankiai žiemos metu

Daugelis vairuotojų baiminasi važinėti su lietais ratlankiais žiemos metu, manydami, kad mūsų kelių būklė neatitinka ratlankių gamintojų reikalavimų Taip nėra. Šiuolaikiniai gamintojai gamina specialius žieminius ratlankius, užtikrindami ir saugų jų panaudojimą žiemos sąlygomis.

Naudojant lietus ratlankius be abejo pagerės Jūsų automobilio estetinė išvaizda, palyginus su įprastais originaliais aliuminiais ar plieniniais ratlankiais. Lengvai lydomi ratlankiai daugumoje yra ilgaamžiai ir atsparūs rūdijimui, bei nepasiduoda ardančiam reagento veikimui, kurio daug yra miesto keliuose.

Lengvai lydomų ratlankių panaudojimas padeda ne tik vizualiai išskirti automobilį ir sutekti jam individualumo, bet ir padeda sutaupyti:

•    Jūs sutaupysite lėšų padangų montavimui, nes prireiks tik rato pakeitimo. Taip pat reikia prisiminti, kad padangos išmontavime ir sumontavime vyksta nedidelė deformacija.
•    Teisingai laikyti padangas reikia laikyti pripūstas ant ratlankio. Tai padeda prailginti padangos tarnavimo laiką.
•    Laiko taupymas – padangų keitimas ant ratlankių servise, užima tik 5 minutes!

Pirelli Key Point nerekomenduoja žiemos  sąlygomis naudoti chromuotus ratlankius, nes gali suirti paviršius, kontaktuodamas su reagentais, kuriais apdirbamos miesto gatvės.