--> Labeling -->

Sugebėk laiku padaryti teisingą sprendimą

Kiekvienam automobilio savininkui sugebėjimas teisingai nustatyt laiką, kada laikas keisti vasarines padangas į žiemines, yra principinis, nes nuo to priklauso ne tik padangų eksploatacijos laikas, bet ir asmeninis saugumas kelyje. Ne paslaptis, kad daugeliui vairuotojų žiema ateina netikėtai. Šį faktą patvirtina kelių eismo įvykių statistika žiemą. Kaip taisyklė, tai atsitinka dėl to, kadangi vairuotojas laiku nepasirūpino pakeisti padangas žieminėmis.

Kodėl iš anksto reikia pagalvoti apie padangų pakeitimą:

  • Gamintojai rekomenduoja padangų keitimą vykdyti esant +70? ir žemesnei temperatūrai, nes vasarinės padangos pradeda prarasti savo savybes, atitinkamai, pagal latviško klimato sąlygas, vasarines padangas reikia keisti žieminėmis maždaug spalio pradžioje ar viduryje.
  • Automobilio stabdymo kelias ant sniego važiuojant 80 km/val. greičiu su žieminėmis padangomis bus maždaug 70 m, o su vasarinėmis — 110 m.
  • Apledėjęs kelias: du kartus slidesnis už padengtą sniegu ir keturis kartus už šlapią ar padengtą tirpstančiu sniegu, ir 8 kartus slidesnis už sausą kelią.
  • Žieminių padangų naudojimas žiemą, o vasarinių — vasarą, padidina jų eksploatacijos laiką vidutiniškai 30-50%.
  • Iš anksto pakeist padangas galima labai greitai, nestovint eilėje kelias valandas, kuri visada susidaro servisuose atsiradus pirmam apledėjimui ar iškritus sniegui.

Pirelli Key Point patarimas:

Mūsų rekomendacija — pradėti be skubėjimo padangų pasirinkimą iš plataus asortimento jau nuo rugsėjo vidurio, kad pirmąją spalio dekadą jau pakeistumėte padangas.
Padidėjusios paklausos metu Jūs būsite priverstas pirkti tai, kas liko, nes dauguma protektorių gali būti jau parduoti. O jei Jūs padangas pakeisite iš anksto, ir pavažinėsite su jomis net kelias papildomas savaites iki žiemos sezono pradžios, tai niekaip neatsilieps jų savybėms.

Ir atsiminkite, kad savalaikis padangų pakeitimas — tai Jūsų važiavimo saugumo garantas!