--> Labeling -->

Auto Motor und Sport vasarinių padangų testas, dydis 245/45R18 (2012)

Auto Motor und Sport vasarinių padangų testas, dydis 245/45R18 (2012)

Teksase padangos Continental SportContact 5, Dunlop Sport Maxx TT, Hankook S1 EVO2, Nokian Z G2, Pirelli P Zero ir Toyo Proxes T1 Sport susitiko su tikros vasaros oro temperatūra ir kruopščiai sudrėkintais bandymų atstumais

Nokian Z G2 įrodė savo gebėjimą kontroliuoti automobilį tiek ant šlapios dangos, tiek ir ant 7 mm storio vandens. Šiuo atžvilgiu jos galėtų konkuruoti su Continental ir Dunlop, kurios šiuo atveju šiek tiek nusileido stabdymo teste, tačiau atsižvelgiant į valdymą parodė labai subalansuotą vairavimo stilių, kuriam būdingas labai vėlyvas šoninis slydimas. Nepaisant to, kad akvaplanavimo bandymose buvo šiek tiek neatitikimo, Nokian yra ir išlieka nepralenkiamos ant šlapios dangos, tačiau praranda pozicijas susilietus su sausa danga. Nors šiuo atveju jos turi geriausią rodiklį riedėjimo pasipriešinimui.

 

Auto Motor und Sport vasarinių padangų testas, dydis 245/45R18 (2012) Auto Motor und Sport vasarinių padangų testas, dydis 245/45R18 (2012) Auto Motor und Sport vasarinių padangų testas, dydis 245/45R18 (2012) Auto Motor und Sport vasarinių padangų testas, dydis 245/45R18 (2012)

Ant sauso kelio Pirelli išgyvena savo šlovės akimirką.Testo automobilis Audi A6, ant padangų P Zero parodė greičiausią laiką trasoje, išlaikant labai tikslų ir judrų važiavimą ir nerodydamas reikšmingo atsako į kintančią apkrovą. Padangos Dunlop ir Continental parodė aukštą lygį, tačiau jos turi polinkį slysti į šoną. Dar didesnį polinkį slydimui parodė Hankook ir Toyo padangos.

Lemiamą vaidmenį bandymų pabaigoje suvaidino pasipriešinimas riedėjimui. Su tik vieno punkto skirtumu pirmą vietą užėmė tarp geriausių ir stipriausių varžovų Continental vasarinės padangos 245/45R18 kategorijos ir greičio indekso Y (iki 300 km / h).

 

Šaltinis:Auto Motor und Sport

 

1. vieta

Continental Conti Sport Contact 5
Continental Conti Sport Contact 5

 

Privalumai: Labai geras saugus vairavimo stilius, minimali reakcija į apkrovos pokyčius, mažas pasipriešinimas riedėjimui, geras atsparumas akvaplanavimui.

Trūkumai: gana aukšto lygio triukšmas.

Bandymo rezultatas: labai rekomenduojama.

2. vieta

Nokian Z G2
Nokian Z G2

Privalumai: Išskirtinės stabdymo charakteristikos šlapiame kelyje, mažas pasipriešinimas riedėjimui pagal bandymo sąlygas, geras aukšto lygio komfortas, žemas triukšmo lygis.

Trūkumai: defektai akvaplanavime, tendencija slysti į šoną.

Bandymo rezultatas: labai rekomenduojama.

3. vieta

Pirelli P Zero
Pirelli P Zero

Privalumai: puikios įveikiant posūkius sausuose keliuose, mažas pasipriešinimas riedėjimui, geras stabdymo veiksmingumas, tikslus ir manevringas vairavimo stilius.

Trūkumai: vidutinis atsparumas akvaplanavimui, vidutinis komforto lygis.

Bandymo rezultatas: labai rekomenduojama.

4. vieta

Dunlop SP Sport Maxx TT
Dunlop SP Sport-Maxx TT

Privalumai: ryškus atsparumas šoniniam slydimui, geriausi akvaplanavimo rezultatai, geros stabdymo charakteristikos sausuose keliuose.

Trūkumai: padidėjęs pasipriešinimas riedėjimui, silpnos stabdymo charakteristikos ant šlapio paviršiaus.

Bandymo rezultatas: labai rekomenduojama.

5. vieta

Hankook Ventus S1 evo2
Hankook Ventus S1 evo2

Privalumai: Labai geras atsparumas akvaplanavimui, geros stabdymo charakteristikos ant sauso kelio, mažai triukšmo.

Trūkumai: pastebima tendencija slysti į šoną, netolygus vairavimo stilius šlapiame kelyje.

Bandymo rezultatas: labai rekomenduojama.

6. vieta

Toyo Proxes T1 Sport
Toyo Proxes T1 Sport

Privalumai: saugus vairavimo stilius su mažu apsisukimo spinduliu ant sausos dangos, žemas triukšmo lygis, geras komforto lygis.

Trūkumai: patenkinami stabdymo rezultatai, nevienodas vairavimo stilius ant šlapios dangos.

Bandymo rezultatas: rekomenduojama.