--> Labeling -->

Auto Zeitung testuoja devynias UPH klasės 235/40R18 padangas (2010)

Auto Zeitung testuoja devynias UPH klasės 235/40R18 padangas (2010)

Nugalėtoju vėl tampa Pirelli, kuris vėl užtikrintai susitvarko su išbandymais ant sausos ir šlapios dangos.

 

 

 

Šaltinis::AutoZeitung

Koht

 

 

Pirelli P Zero (testi võitja)

1

Pirelli Pzero

 

Vertinant aukščiausius kriterijus, apsukrus Pirelli P Zero vėl nugali teste. Nereikėtų vis dėl to pamiršti apie silpną atsparumą slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui). (264 taškai)

Continental SportContact 3

2

Continental Sport Contact 3

 

Patys geriausi pasiekimai ant šlapios dangos ir labai geri rezultatai ant sausos. Contienntal Sport Contact 3 – vis dar vienos iš geriausių padangų, skirtų sportiniams automobiliams. (259 taškai)

Bridgestone Potenza S001

3

Bridgestone Potenza S001

 

Subalansuoti rezultatai ir aukštas stabdymo efektyvumas leido Bridgestone užimti trečiąją vietą gavus tiek pat taškų kaip ir Hankook Ventus S1 evo. (251 taškas)

Hankook Ventus S1 evo

3

Hankook Ventus S1 evo

 

Pačios greičiausios per lietų, pačios lėčiausios, šviečiant saulei. Visumoje, galima sakyti yra pakankamai patikimos padangos, ne tik dėl žemo pasipriešinimo riedėjimui, bet ir dėl nedidelės kainos. (251 taškas) 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric

5

Goodyear Eagle F1 Asymmetric

Goodyear Eagle F1 Asymmetric puikiai jaučiasi lietuje, kas kompensuoja vidutinius parodymus ant sausos trasos. Pats didžiausias pasipriešinimas riedėjimui. (264 taškai)  

Michelin Pilot Sport 3

6

Michelin Pilot Sport 3

 

Absoliuti naujiena Michelin Pilot Sport 3 stebina savo gerais rezultatais ant šlapio paviršiaus. Padangos mažiau sportiškos, nei prieš tai buvęs modelis, bet daug labiau harmoningos. (242 taškai)

Nokian Z G2

7

Nokian Z G2

 

Žemas pasipriešinimas riedėjimui ir atsparumas slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui) – stipriosios Nokian Z G2 pusės. Likusiuose bandymuose  suomiškos padangos parodė vidutinius rezultatus. (230 taškų)

Dunlop SP Sport Maxx GT

8

Dunlop SP Sport Maxx GT

 

Savo silpnais parodymais bandymuose ant šlapio paviršiaus Dunlop SP Sport Maxx GT užkirto sau kelią į aukščiausia reitingo vietą. Labai dinaminės padangos esant sausoms oro sąlygoms. (225 taškai)

Vredestein Ultrac Sessanta

9

Vredestein Ultrac Sessanta

 

Vredestein Ultrac Sessanta rodo labai gerus rezultatus atsparumo slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimo) teste. Bet pats ilgiausias stabdymo kelias ant šlapio ir sauso paviršiaus, silpnas stabdymo efektyvumas išstūmė Vredestein į sąrašo apačią. (217 taškų)