--> Labeling -->

AutoBild: vikrios 225/45R18 (2013)

"Pusiau-slikai", padangos su geru sukibimu ir žemu profiliu garantuoja gerą rato įveikimo laiką ir gerą sukibimą posūkiuose. Testuotos šešios padangos 225/45 R18 dydžio, iš kurių buvo reikalaujama pademonstruoti savo kokybę ir esant drėgnoms oro sąlygoms.

AutoBild: vikrios  225/45R18 (2013) AutoBild: vikrios  225/45R18 (2013) AutoBild: vikrios  225/45R18 (2013) AutoBild: vikrios  225/45R18 (2013)
AutoBild: vikrios  225/45R18 (2013) AutoBild: vikrios  225/45R18 (2013) AutoBild: vikrios  225/45R18 (2013) AutoBild: vikrios  225/45R18 (2013)

Tai tik aistra sukibimui ir galios pojūtis, priaudžiančios kėdėje greitėjant, tai kas didina paklausą lenktyninėms padangoms, kurios leidžiamos įprastinėms užmiesčio kelionėms. Iškart po spoilerio, sportinės važiuoklės ir plačių padangų, pačių stilingiausių patobulinimų tope  yra "pusiau-slikai" – padangos, kurios  kontaktinėje zonoje turi daug gumos ir mažai tuštumos protektoriaus rašte. Iš pradžių jos buvo sukurtos išskirtinai mėgėjiškam autosportui, bet naujame tūkstantmetyje pateko į tokių aukštos klasės automobilių padangų komplektaciją, kaip BMW M3 CSL, Porsche GT3 RS ir Ferrari 360 CS. Dabar padangos su super sukibimu bando prisitaikyti prie įprasto kasdienio kelio.

Šaltinis: Auto Bild

1. Michelin Pilot Sport Cup  Testo įvertinimas – puiku!
Michelin Pilot Sport Cup

Stipriosios pusės. Absoliutus čempionas pusiau – slikų varžybose. Su puikiu sukibimu posūkiuose ir nepriekaištingu valdymu Michelin apskritiminėje disciplinoje ant sausos dangos – visada geriausios. Ant drėgnos kelio dangos rezultatai ne tokie įtikinami, bet vistiek jos turi pakankamą saugumo rezervą. 

 

Silpnosios pusės. Vidutiniai akvaplanavimo testų rodikliai.

 

2. Dunlop Direzza 03G Testo įvertinimas – puiku!
Dunlop Direzza 03G

Stipriosios pusės. Įžymi sportinė padanga su puikiomis stabdymo ant sausos dangos charakteristikomis. Į valdymą Direzza reaguoja spontaniškai, turi labai gerą atsakomąją reakciją. Valdymo rodikliai ant šlapios dangos subalansuoti ir pakankamai geri.

 

Silpnosios pusės. Vidutiniai akvaplanavimo testų rodikliai, labai didelis triukšmo lygis.
 3. Pirelli P Zero Trofeo  
Testo įvertinimas – puiku!
Pirelli P Zero Trofeo

Stipriosios pusės. Specialistas tarp pusiau- slikų esant drėgnoms oro sąlygoms. Dinaminiai – sportiniai rodikliai judant sausais ir drėgnais keliais daro Trofeo vos ne visų sezonų talentu. Dėl tikslaus valdymo ir geros atsakomosios reakcijos nežymus polinkis į išcentriškumą lengvai įveikiamas.

 

Silpnosios pusės. Riboti akvaplanavimo testų rodikliai.
4. Continental ContiForceContact Testo įvertinimas – gerai!
Continental ContiForceContact

Stipriosios pusės. Subalansuotos ForceContact dėl įtikinamų rodiklių ant šlapios kelio dangos, užsitarnauja daug simpatijos taškų. Jų pats trumpiausias stabdymo kelias ant šlapios dangos, taip pat jos suteikia geriausią saugumo rezervą akvaplanavimo testuose.

 

 

Silpnosios pusės. Ant sauso kelio paviršiaus ForceContact gali slysti į šoną, į valdymo komandas reaguoja šiek tiek pavėluotai.
5. Kumho Ecsta V70A  Testo įvertinimas – patenkinamai!
Kumho Ecsta V70A

Stipriosios pusės. Neutraliai saugūs valdymo rodikliai su geru sukibimu posūkiuose ant sausų kelių. Trumpas stabdymo kelias esant sausoms oro sąlygoms. 

 

 

 

Silpnosios pusės. Valdymas vėluoja ir ribotos atsakomosios reakcijos  ant sauso ir šlapio kelio paviršiaus. Tik vidutiniai rodikliai ant šlapios trasos, ribotos charakteristikos akvaplanavimo testuose.

6. Toyo Proxes R888 Testo įvertinimas – sąlyginai rekomenduojamos!
Toyo Proxes R888

Stipriosios pusės. Įtikinamos stabdymo charakteristikos ant sausos kelio dangos. Palyginus su plento padangomis, geras sukibimas posūkiuose.

 

Silpnosios pusės. R888 į vairavimo komandas reaguoja su pernelyg dideliu uždelsimu. Pastebimas priešlaikinis šoninis nuslydimas. Taip pat trukdo pernelyg didelis išorinio triukšmo lygis. Esant šlapiam orui saugumo rezervas nepakankamas.