--> Labeling -->

333 specialistai testuoja Sailun ICE BLAZER WST1

333 trasē testējam Sailun ICE BLAZER WST1 riepas

Drošas Braukšanas Poligons 333

 

2013 metų žiemą, „Saugaus vairavimo poligone 333“ esančiame Latvijoje, buvo pratestuotos Sailun ICE BLAZER WST1 padangos .

Daugiau kaip 100 profesionalių ir paprastų vairuotojų testavo Sailun padangas imituodami skirtingas situacijas – pagreičius ir ekstremalius stabdymus, tikrino sukibimo stabilumą, valdomumą posūkiuose ir t.t.

Testų rezultatai parodė, jog Sailun ICE BLAZER WST1 padangų efektyvumo rodikliai, beveik neatsilieka, o kai kuriose rungtyse netgi susilygino su PREMIUM klasės gamintojų produkcijos rodikliais.

 

Mūsų testuotos padangos:

Automobilis:

Pirelli Winter Carving Edge
Michelin X-Ice North
Sailun Ice Blazer WST1
Kormoran SnowPro B2

Testo rezultatai:

Eksperto nuomonė (333 DBP – Monvīds Kondrovs):

Kaip ir tikėtasi, vienas iš pirmaujančių Kinijos gamintojų pasirodė geriau nei europietiškos biudžetinės klasės padangos. Aiškiu laimėtoju, visose kategorijose, tapo Sailun padangos: europietiška žiema pasidavė Kinijos gamintojui. „Tarp biudžetinės klasės padangų Sailun Ice Blazer WST1 stabdymo rodikliai pademonstravo patį trumpiausią stabdymo kelią. Reikia pažymėti, šis padangų modelis visa galva aukščiau, už tokių parametrų, kaip valdomumas, konkurentus, – komentavo ekspertas Monvids Kondrovs. – Savo rodikliais Sailun Ice Blazer WST1 gali susilyginti su vidurinės klasės padangomis“.

SAILUN Ice Blazer WST1 padangų savybės:

  • V formos protektoriaus raštas geriau išstumia vandens, šlapio sniego ir sniego iš kontakto dėmės;
  • ilgos įpjovos užtikrina maksimalų sukibimą snieguotais ir apledėjusiais keliais;
  • didelis kiekis lamelių pagerina automobilio valdymą ant sniego ir ledo;
  • keturios eilutės dyglių suteikia daugiau traukos.

daugiau >