Sailun

Sailun įmonė buvo įkurta 2002 metais Kinijoje, Nacionalinės ekonominės ir technologinės plėtros Qingdao zonoje, dėka kelių didelių korporacijų ir padangų pramonės ekspertų, su Qingdao Mokslo ir Technologijų universiteto technologinėmis priemonėmis, siekiant išvystyti padangų pramonę Kinijoje. Sailun - tai yra pirmasis padangų gamintojas, kuris apjungia gamybos, mokslinių tyrimų ir demonstravimo metodus, kuriant naujus produktus. Ekspertai, kurie atvyko dirbti į Sailun, aktyviai įdiegia tarptautinę patirtį, novatoriškus mokslinius tyrimus ir įdirbį, projektuojant ir gaminant pasaulinės klasės padangas visų tipų transporto priemonėms, tame tarpe naudoja tokias dizaino ir trimatės vizualizacijos technologijas, kurios leidžia sumažinti projektavimo laiką, pagerina atlikimo kokybę ir sumažinti išlaidas.

Iki šiol daugiau nei trečdalį savo išteklių Sailun įmonės investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Kompanijos mokslinis-techninis centras bendradarbiauja su kitais institutais ir universitetais, tokiais kaip Zhejiang University, Gynybos Ministerijos Nacionalinis Technikos Universitetas (National University of Technical Defense) ir Qingdao Mokslo ir Technologijų Universitetas (Qingdao University of Science and Technology). O 2009 m. Sailun kartu su Qingdao Mokslo ir Technologijų Universitetu buvo pasirinkti sukurti Nacionalinį padangų gamybos kontrolės technologijų tyrimų centrą.

Sailun eksportuoja produkciją į dešimtis šalių ir regionų Europoje, Azijoje, Amerikoje ir Afrikoje. Bendrovė vystosi didžiuliais tempais, ir nuo 2008 iki 2010 metų gamybos apimtis padidėjo nuo 2,8 iki 9.1 milijonų radialinių padangų

Sailun - kokybės ženklas

Kartu su naujovių diegimu ir technologijų išvystymu kompanija įgyvendina tinklo valdymo ir kontrolės sistemas, o taip pat kompiuterines sistemas į padangų tobulinimo ir gamybos, kokybės, išteklių ir energijos kontrolės, korporacijos valdymo, logistikos ir sandėliavimo, prekybos ir paslaugų procesus.

Sailun siekia puikios kokybės. Kompanija Sailun sertifikuota tarptautinių organizacijų ir atitinka pačius griežčiausius kokybės standartus, įskaitant:

  • Kokybės valdymo sertifikatas ISO 9001
  • Išteklių valdymo sertifikatas ISO 14001
  • Kokybės kontrolės sertifikatas ISO / TS 16949
  • JAV transporto Departamento sertifikatas (DOT)
  • E-MARK sertifikatas Europos ekonominės komisijos (EEK)
  • Sertifikatas INMETRO
  • Sertifikatas SIRIM
  • Sertifikatas SONCAP
  • Privalomo Kinijos produkcijos patikrinimo sertifikatas

Sailun produkcijos asortimentas

Sailun padangoms pirmenybę teikia tie, kurie pageidauja optimalaus kainos ir kokybės derinio.

Sailun gamina ir parduoda įvairių rūšių padangas lengviesiems automobiliams, lengviems sunkvežimiams, vidutiniams sunkvežimiams ir džipams. Per trumpą laiką šis prekinis ženklas sugebėjo užimti aukštas pozicijas padangų pasaulyje ir parduoda savo produktus Azijoje, Europoje, Afrikoje ir Amerikoje.

Sailun

žr. padangų Sailun dydžius ir kainas

Tobulindama padangas, Sailun kompanija ypatingą dėmesį kreipia į padangų dizainą, naujų gamybos technologijų įdiegimą ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Unikalus padangos modelis pasiektas naudojant 3D modeliavimą, kurį Sailun kompanija pirmoji įdiegė į padangų gamybą.

Remiantis testų, atliktų realiomis kasdienės eksploatacijos sąlygomis rezultatais, taip pat sportinių automobilių varžybose, Sailun siūlo tik patikrintą kokybišką produktą.

Sailun ir autosportas

Nuo 2011 kompanija Sailun pradėjo aktyviai kurti jų dalyvavimo autosporte istoriją. Šiandien kompanija Sailun teikia savo padangas drifto varžyboms, dalyvauja tiuning – šou, taip pat aktyviai dalyvauja visų pageidaujančių vairavimo įgūdžių mokymo programose.

Sailun ir SGR Team

Nuo 2011 m. kompanija Sailun bendradarbiauja su SGR Team vairuotojų rengimo ir jų kvalifikacijos kėlimo srityje.

Tokia partnerystė buvo pasirinkta neatsitiktinai,nes bendradarbiavimas su SGR Team leidžia Sailun Tires pasiekti įvairaus amžiaus vyrų ir moterų auditoriją, besidominčią profesionalų ir mėgėjų autosportu. Dėka Sailun ir ir SGR partnerystės daugelis automobilių entuziastų gali realizuoti savo svajonę apie lenktynes, ypač tie, kurie nori patekti į mėgėjišką automobilių sportą.

Sailun dalyvauja SEMA automobilių parodoje

2011 metais kompanija Sailun dalyvavo didžiausiame pasaulyje tiuning – šou SEMA, kuris kasmet vyksta Las – Vegase. Parodoje kompanija Sailun pristatė naujas padangas Atrezzo SVR LX, kurios gavo specialų teisėjų pripažinimą kaip „Vienas iš geriausių 2011 m. naujų produktų“ ir apdovanojimą SEMA Global Media Award.

Taip pat bendradarbiaujant su Andrew "FatnFly" McDonald Sailun Tire pateikė tiuninguotą automobilį Hyndai «FatnFly» Pradžios knyga 2,0 GT, kuris turėjo labai išskirtinę išvaizdą –priekinis bamperis VegaType 3, 2,0 litro turbo variklis, padangos Sailun ir daugybė išskirtinių aksesuarų.

Bendradarbiavimas su Sailun CoolKidsClub

Sailun Tires pradėjo savo bendradarbiavimą su CoolKidsClub, teikiant padangas driftui. Šis bendradarbiavimas leidžia Sailun ne tik platinti savo prekės ženklą tarp drifto gerbėjų, bet ir įgyti vertingos patirties automobilių sporte, kuri padės pagerinti padangų savybes, siekiant parodyti geriausius rezultatus automobilių lenktynėse ir miesto gatvėse.

Šioje programoje Sailun Tires leidžia sportininkams dalyvauti projektavimo procese ir tuo pačiu gauti maksimalią naudą iš produktų. O drifto ir žiedinių lenktynių metu gauta informacija kelia Sailun Tires produkciją į dideles aukštumas, nurodydama kompanijos inžinieriams būtinus tolesnius patobulinimus.

Aplinkos saugojimas

JAV Aplinkos apsaugos agentūra nustatė, kad tam tikromis aplinkybėmis kai kurių padangų sunkiosioms transporto priemonėms modeliai gali sumažinti kenksmingų azoto oksidų išmetimą į atmosferą ir kuro sąnaudas 3 ir daugiau procentais. Sailun taip pat pristato padangų su mažu pasipriešinimu riedėjimui, kurios buvo sertifikuotos SmartWay kompanijos.Kompanijos Sailun EFT programa (Aplinką tausojančios technologijos) - tai nuolatinis indėlis į aplinkos apsaugą ir ir klientų gerovę, kuri leidžia gauti jiems ne tik kokybišką produktą už gerą kainą, bet tuo pačiu metu sumažinti ir poveikį aplinkai.

Restauravimo technologija

Įkurta remiantis Sailun padangų gamybos technologijomis ir pasiekimais Kinijos padangų perdirbimo demonstravimo bazė Qingdao (Qingdao) – tai indėlis į optimizuotą techninės įrangos platformos plėtrą, padangų restauravimo ir perdirbimo industrijoje, žymiai sumažinant naudotų padangų kiekį ir diegiant informacines technologijas šioje srityje. Su padangų gamybos technologijų sinteze ir jų daugkartiniu naudojimu bazė kuria naujus produkcijos perdirbimo modelius.

Demonstravimo bazės pagrindas – grupės vietos ir užsienio ekspertų patirtis, kurie specializuojasi padangų restauravimo klausimuose. Plėtros pagrindas yra pažangi šalto padangų restauravimo tarptautinė sistema ir inovacijos į šią sritį.

Demonstravimo bazės darbo rezultate savo laiką atidirbusios padangos ne teršia aplinką, o perdirbama į įvairias žaliavas, kurios yra plačiai naudojami chemijos, lengvojoje pramonėje, statyboje ir transporte.

Peržiūrėti padangų Sailun dydžius ir kainas

« atgal