• Kodėl homologuotas?
  • Apžvalga
  • Mes mokomės
  • Mes testuojame
  • Mes kuriame

Kodėl geriau rinktis homologuotas padangas?

Kokie pagrindiniai privalumai?

1. Padangos pagamintos pagal specialius gamintojo reikalavimus;

2. Homologuotos padangos viršija įprastų padangų standartus;

3. Padidintas saugumas (100% saugos sistemų veikimas);

4. Originali komplektacija (rekomenduoja pats automobilių gamintojas);

5. Pažymėtos specialiai Jūsų automobiliui.

DAUGIAU KAIP 1200 HOMOLOGUOTŲ
PADANGŲ,
SKIRTŲ IDEALIAM VAŽIAVIMUI

Pradiniame kūrimo etape, kiekvienas automobilio gamintojas išskiria automobilio modelio dinamines charakteristikas, į kurias būtina atsižvelgti kuriant homologuotas padangas. Atsisiųsti katalogą


3 MĖNESIUSLaikas, skirtas pradiniam mokymui apie naujų homologuotų padangų savybes.

4 GAMŲ PADANGOSOriginalių gaminių segmentui: PZero, Cinturato, Scorpion ir Winter.

INDIVIDUALUMO KLAUSIMAS. Yra automobiliai su elegantišku profiliu ir aristokratišku charakteriu, yra agresyvūs, siekiantys atkreipti dėmesį, yra klasikiniai ir yra šokiruojantys. Kiekvienas jų turi ypatingą elektroninę sistemą, reikalaujančią visiškos integracijos su konkrečiomis padangomis.

Ilgą laiką automobiliai buvo pilnai mechaniniai. Dabar egzistuoja ABS, ESP, elektroninis valdymas diferencialu ir kitos naujoviškos pagalbos vairuotojui sistemos. Jos reikalauja tokių padangų, kurios be klaidų reaguoja į kiekvieno konkretaus automobilio dinamiką. Sukurti tokį produktą nėra lengva – reikalingas rimtas pasiruošimas. Prieš sukuriant homologuotas padangas, būtina pilnai išstudijuoti dinamines ir elektronines automobilio charakteristikas, bei atsižvelgti į automobilio gamintojo reikalavimus.

Šis etapas trunka 2 – 3 mėnesius, tuo metu Pirelli inžinieriai studijuoja automobilio savybes, kuriam projektuojama padanga.

Kai kuriems modeliams, siekiant sumažinti triukšmą ir vibraciją, kuriuos iššaukia rezonansas tarp padangos ir važiuoklės, Pirelli yra sukūrusi specialų asimetrinį protektoriaus raštą.

Šios mažytės detalės keičia kelio pojūtį, kas Jums leidžia pajausti skirtumą tarp geros ir puikios kelionės.

3 METAIbūtini homologuotos padangos kūrimui, pradedant nuo dizaino kūrimo ir gamybos pradžios

20 rodikliųbuvo vertinami bandymų trasoje

15 rodikliųvertinami testų laboratorijose

BAIGUS VISUS TYRIMUS, TURI BŪTI IŠRINKTOS GERIAUSIOS MEDŽIAGOS. JEIGU TINKAMŲ NĖRA, JOS TURI BŪTI SUKURTOS.

Tyrimai ir homologuotų Pirelli padangų kūrimas panašūs su siuvėjo darbu, kuriant užsakytą kostiumą, todėl vis tai reikalauja detalaus testavimo. Šis procesas trunka ilgai: vidutiniškai apie 3 metus, skirtingai nei standartinės padangos kūrimas, trunkantis apie 6 mėnesius. Tai reiškia, jog mes įdedame 6 kartus daugiau pastangų. Šis periodas apima bandymus, testavimus, 3D-modeliavimą bendradarbiaujant su didelių automobilių gamintojų bendrovių dizaineriais. Tikslas – geriausių technologijų įdiegimas, bei idealiausiai tinkančių medžiagų taikymas kuriant padangas kiekvienam konkrečiam automobilio modeliui.

Pirelli šį darbą atlieka jau daug metų, kompanija yra viena iš elitinių padangų tiekėjų, bendradarbiaujanti su geriausiais Premium klasės automobilių gamintojais. Ši partnerystė privedė prie tokių technologinių patirčių ir žinių, kuriomis gali didžiuotis nedaugelis. Kurti ir testuoti padangas automobilio ateičiai – reiškia būti pirmojoje pozicijoje, numatyti būsimą technologijų plėtrą ir nedelsiant įgyvendinti tai naujoviškame produkte.

Pavyzdžiui, padanga su Runflat technologija, pirmiausia sukurta BMW Group automobilių eksploatacijai, suteikianti papildomą saugumo lygį, šiuo metu tampa vis labiau paklausesnė. Būtent taip kyla partnerystės su automobilių gamintojais idėja: dalijimasis informacija, cross-patikrinimu ir tobulinimu, ir tuo pačiu idealios atitikties kūrimu.

PADANGA SU AUTOMOBILIŲ GAMINTOJŲ ŽYMĖJIMU

2 -6 MĖNESIAIBūtina homologuotų padangų gamybos paleidimui

36automobiliniai prekiniai ženklai su homologuotomis Pirelli padangomis

1300homologacijų naujoms Pirelli padangoms

GALIAUSIAI, TAI KAS TIKRAI SVARBU – KELIAS. TAI PASKUTINĖ BANDYMŲ RIBA, KUR FORMUOJAMA METŲ PIRELLI IR AUTOMOBILIŲ GAMINTOJŲ PARTNERYSTĖ. TAI VIETA, KUR ŽODIS „PRODUKTYVUMAS“ TAMPA VEIKSMU IR REIKŠME.

Galutiniu homologacijos proceso etapu yra industrializacija – gamybos pradžios laikotarpis, trunkantis nuo 3 iki 6 mėnesių. Šiame etape produktas artėja prie savo galutinės formos. Pasibaigus šiam etapui sąveika tarp padangos ir automobilio tampa nepriekaištinga, ir pagaliau padanga įgauna kokybės ženklą: personalizuotas ženklinimas, patvirtinanti faktą, jog padanga specialiai sukurta šiam automobilio modeliui. Tai ir yra būtent ta dalis, kuri sukuria didelį skirtumą!

Tiems, kuriems patinka vaizdas, žino kokios svarbios yra padangos. Ir automobilių gamintojai taip pat apie tai žino, nes nėra tokių padangų, kurios pralenktų padangas, pagamintas pagal užsakymą. Ir ne paprastai padangos pagal užsakymą, o suprojektuotos ir pagamintos tuo metu, kai buvo kuriamas automobilis: homologuotos padangos.

Pavyzdžiui, McLaren P1 naujas Woking kūrinys, sukomplektuotos su homologuotomis PZero padangomis, sukurtomis tam, kad atskleistų savo potencialą daugiau nei 900 arklio galioms ir neįtikėtinoms technologinėms galimybėms. Ir netgi jeigu daug metų atgal Pirelli sukūrė PZero padangas tam, kad pažaboti agresyvumą ir atvirai mechaninį Ferrari F40 greitumą, šiandienos uždavinys susideda iš to, jog reikia atitikti šiuolaikinių supercar‘ų sudėtingą dinamiką.