Ratlankių remontas — mes žinome savo darbą!

Lieto ratlankio remontas — tai gana sudėtingas ir kūrybinis procesas, kurio kokybė visų pirma priklauso nuo meistro kvalifikacijos ir tik po to nuo įrangos ar ratlankio medžiagos.

Ratlankio remontas reikalauja kiekvienu atskiru atveju individualaus priėjimo ir todėl mes į savo dirbtuves pritraukiam patyrusius lietų ratlankių remonto ir taisymo specialistus, kurie supranta kaip teisingai žiūrėti į šį procesą.

Svarbiausia — meistro profesionalumas

repair

Kokybiškas ratlankio remontas priklauso nuo pradinio teisingo ankstesnio ratlankio išmatavimo, o taip pat nuo pažeidimo lygio bei ratlankio lydinio tvirtumo.

Kvalifikuotas meistras turi suprasti kokiu eiliškumu turi atlikti lieto disko remontą, kokia deformacija reikia visų pirma užsiimti, kad nesugadinti proceso.

Iš tikrųjų net nuo vieno smūgio gali pasidaryti deformacija, kuri sukels kelis po to sekančius ratlankio geometrijos iškrypimus, tokius, kaip: įlenkimai, išlinkimai, ašies ir radialiniai poslinkiai.

Reikėtų atsižvelgti

Reikėtų atsižvelgti, kad remontuojant kai kurie ratlankiai gali įskilti. Todėl mes visada perspėjam klientą, kad prie tam tikros ratlankio deformacijos gali prireikti suvirinimo.

skaityti daugiau

repair2

Bendradarbiaudami su mūsų partneriais mes Jums siūlome įskilimų pašalinimą visiško suvirinimo būdu, naudojant argono suvirinimą elektros lanku. Galima visiškai pašalinti suvirinimo žymę arba palikti gražią siūlę dėl stiprumo

Mūsų dirbtuvės siūlo specializuoto lietų ir kaltinių ratlankių, visų tipų ir dydžių, remonto paslaugas. Bendradarbiaudami su savo partneriais mes Jums siūlome visišką įskilimų pašalinimą visiško suvirinimo būdu, naudojant argono suvirinimą elektros lanku.

Remonto kaina

Ratlankio remonto kaina priklauso nuo jo dydžio, pažeidimo lygio, deformacijų kiekio, kurias meistras patvirtina ratlankio diagnostikos metu.

Atvažiuokite ir mes Jums suteiksime kokybiškas lietų ratlankių remonto paslaugas:

  • Alytus, Ulonų g. 31A A. Baltulio IĮ Tel.: +370 31576109
« atgal