Padangų skaičiuoklė


Kaip naudotis padangų kalkuliatoriumi?

Kiekvienas automobilis gamykloje komplektuojamas su tam tikro dydžio padangomis. Padangų dydis apibūdinamas trimis pagrindiniais parametrais:


  • - padangos plotis
  • - padangos aukštis (atstumas nuo žemės iki apatinio ratlankio krašto)
  • - skylės/angos diametras, skirtas ratlankiui.

Svarbu suprasti, kad šiuos parametrus gamintojai parenka neatsitiktinai, o remiantis daugybe faktų ir skaičiavimų. Taip pat šie padangų parametrai gali ženkliai paveikti didelę dalį parodymų eksploatuojant automobilį, kuriuos galima nustatyti pasinaudojant mūsų skaičiuokle. Pavyzdžiui, spidometro parodymai, saugumas, kuro sąnaudos, važiavimo komfortas trasoje arba bekelėje ir t.t. Štai kodėl keičiant gamyklinius padangų parametrus, reikia tai daryti įvertinant visus niuansus ir galimas tokių pakeitimų pasėkmes


Kodėl iš viso pirkti padangas ne standartinių išmatavimų?

Priežasčių gali būti daug – tai ir konkretaus išmatavimo padangų trūkumas, ir ratlankio diametro pasikeitimas, ir noras sąmoningai pakeisti ekploatacines padangų savybes.


Key Point specialistai rekomenduoja naudoti tuos padangų dydžius, kuriuos nurodo gamintojas!

Bet jeigu Jūs vistik apsiprendėte pakeisti padangos dydį, tai šiuo atveju Jums padės mūsų padangų skaičiuoklė, kuri ne tik išskaičiuos Jums reikalingą realų padangų charakteristikų pasikeitimą, bet ir pasiūlys Jūsų automobiliui tinkančius padangų modelius.

Kalkuliatorių naudoti labai paprasta – įveskite savo „gamyklinius“ išmatavimus į kairėje pusėje esančią formą ir spauskite „Ieškoti“ tuo atveju, jeigu Jūs nežinote kokiu dydžiu Jūs norite pakeisti esamas padangas. Arba Jūs galite palyginti „gamyklinį“ padangų išmatavimą su naujuoju (3 dydžiai) – įveskite juos ir paspauskite mygtuką „palyginti“. Kalkuliatoriaus apačioje atsiras informacija apie padangos aukščio pasikeitimus ir pasiūlymas su padangų modeliais!


Bazinis dydis:
Nurodykite bazinį dydį ir paspauskite „Ieškoti”
Dydis Nr. 1
Dydis Nr. 2
Dydis Nr. 3
Palyginti +