Comma tepalai ir autochemija

Key Point parduotuvėse Jūs galite įsigyti pilną asortimentą aukštos kokybės Comma:

Renkantis tepalus ir autochemiją, labai svarbu žinoti gamintojo rekomendaciją. Čia jūs galite sužinoti, kokie tepalai ir autochemija rekomenduojami Jūsų automobiliui.

Čia Jūs galite sužinoti apie produktus, kuriuos rekomenduoja Jūsų automobilio gamintojas

COMMA

Kompanija Comma Oil & Chemicals Ltd buvo įkurta Didžiojoje Britanijoje 1965 metais. Dabartiniu metu — tai didžiausias pasaulinis klasės gamintojas automobilių tepalų, autochemijos ir autokosmetikos srityse. Visa Comma produkcijos linija buvo savarankiškai pagaminta jų pačių fabrike. Tai leidžia kontroliuoti jos komponentus kiekviename gamybos etape ir garantuoti vartotojui aukščiausią produkcijos kokybę.

Dėl aukščiau pasakytų dalykų, Comma turi tarptautinį gamybos kokybės sertifikatą ISO 9002, o ant kiekvienos pakuotės su variklio tepalu uždėtas patvirtinimo antspaudas ACEA — Europos automobilių gamintojo asociacijos.

Variklių tepalo linija apima visiškai sintetinius tepalus (100 % sintetinis pagrindas), pusiau sintetinius tepalus (ne mažiau kaip 50% sintetinio pagrindo), tepalus su sintetine technologija (naudojant mažiau kaip 50% sintetinio pagrindo) ir aukštos kokybės mineralinius variklio tepalus.

1000

Motoreļļas vieglajām automašīnām, 4x4 automašīnām un mikroautobusiem
3000

Citas motoreļļas
4000

Transmisijas eļļas un autoķīmija
5000

Citi produkti
6000

Automobiļu kopšanas, tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi
7000

Citi servisa produkti
« atgal