FALKEN ESPIA EPZ2SUV 106R XL

FALKEN FALKEN ESPIA EPZ2SUV

ESPIA EPZ2SUV

Padanga Espia EPZ II sukurta specialiai Skandinavijos rinkai ir yra naujovė padangų Falken spektre ekstremalios snieguotoms sąlygoms. Pažymėta ir 'M+S' ir 'Snaigės' ženklais, padanga išsiskiria dizaino elementais pagerinto sukibimo užtikrinimui su sniegu, ledu ir šaltomis ir šlapiomis kelio sąlygomis

ZiemaŽieminės Minkšta
Kaina: 111.00€ Kur pirkti
E
E
70
FALKEN

FALKEN PADANGOS ORIGINALIOJE GAMYKLINĖJE KOMPLEKTACIJOJE:

logos_03.png

FALKEN Espia EPZ

Espia EPZ

 

Dėka 4D Nano Design technologijų naudojimo, naujos žieminės Falken - Espia EPZ II padangos suteikia geresnę trauką ir stabdymo rodiklius lengviesiems automobiliams ir SUV klasės automobiliams Skandinaviško tipo regionuose.

Falken Espia EPZ II galimos tiek lengviesiems automobiliams, tiek ir SUV klasės automobiliams. Šios padangos užtikrina efektyvumą esant ekstremalioms sąlygoms ant sniego ir ledo.

Specialiai sukurta skandinaviško klimato rinkoms naujoji Falken Espia EPZ II yra paskutinis pačios didžiausios Falken padangų linijos papildymas skirtas ekstremalioms snieguotoms oro sąlygoms. EPZ II padanga pažymėta ir „M+S“ ir „snaigės“ žymėjimais. Ši padanga išsiskiria dizaino elementais, kurie suteikia geresnį sukibimą ant sniego, ledo ir esant šaltoms, drėgnoms kelio sąlygoms. Dėka 4D Nano Design technologių naudojimo, o taip pat sukurtiems kompanijos sprendimams ir dizainams, kurie optimizuoja konstrukciją ir padangos komponentus, Falken įnešė žymius patobulinimus į sukibimo ir kontrolės kokybę lyginant su ankstesnės kartos padangomis. Šios padangos apima 10% geresnį stabdymą ant ledo ir 25% geresnę trauką ant ledo su 10% geresniu stabdymu ant šlapio paviršiaus, lyginant su ankstesniu modeliu.

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 

Padangų aprašymai

Didelė rida

ACP protektoriaus raštas užtikrina geresnį kietumo pasiskirstymą

Pagerintas valdomumas

Naujos kanjono tipo lamelės pagerina blokų kietumą, palaiko nuolatinį spaudimą sąlyčio taške ir sumažina praslydimą

Pagerintas komfortas

visiškai apvalus profilis tolygiau paskirsto spaudimą sąlyčio taške ir sumažina praslydimą

Pagerinta kontrolė posūkiuose ir nuokalnėse

Samurajaus ašmenys: Protektoriaus blokų kraštai sukurti padidinti šoninį paviršių ir dėl suspausto sniego išlaikymo sąlyčio taške.

Kontrolė ir sukibimas ant bet kokio paviršiaus

4D nano design technologija su dvejopos paskirties komponentu: blokų kietumo (kontrolės) derinys su prisitaikymu prie kelio paviršiaus (sukibimas)

Saugus važiavimas tolimais atstumais

Persikryžiuojantys grioveliai: Suspaudžia sniego sluoksni siekiant sukurti padangos protektoriaus antspaudą, kas mechaniškai pagerina lamelių sukibimą ir bendrą trauką ant sniego

- Visos kainos nurodytos euro su PVM 21%.
- Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja tol, kol prekių yra sandėlyje.
- Visos aukščiau pateiktos kainos yra informacinio pobūdžio ir gali būti keičiamos bet kuriuo metu be įspėjimo.
- Visos aukščiau pateiktos kainos rekomenduojamos mažmeninei prekybai ir gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės.

http://www.keypoint.lt