GT RADIAL CHAMPIRO ECO 79T

GT RADIAL GT RADIAL CHAMPIRO ECO


Naujas komforto lygis lengviesiems automobiliams! Ši padanga užtikrina stabilumą ir saugumą, užkirsdama kelią akvaplanavimui.

VasaraVasarinės Standartas
Kaina: 34.90 Kur pirkti
E
C
71
14711
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Padangų
aprašymai
Technologiniai
sprendimai
Testų
rezultatai
Foto/Video
GT RADIAL

GT RADIAL PADANGOS ORIGINALIOJE GAMYKLINĖJE KOMPLEKTACIJOJE:

logos_03.png
CHAMPIRO ECO

GT RADIAL Champiro ECO

Charakteristikų santrauka

Champiro ECO GT Radial Champiro Eco – tai nauja komfortiškų vasarinių ekologiškų padangų karta High Performance klasės standartiniams ir kompaktiškiems automobiliams. Padangos pagamintos  laikantis aplinkosaugos standartų ir visiškai atitinka naujus ES 2012 m. reikalavimus.  Simboliai "S" ir "W", užrašyti  ant padangos šono,  patvirtina, kad neviršijama  triukšmo  (S) ir traukos drėgnomis sąlygomis (W) riba

Champiro ECONaujas protektoriaus dizainas iki  20% sumažina GT Radial Champiro Eсо  pasipriešinimą riedėjimui lyginant su ankstesniu modeliu. Priklausomai nuo automobilio ir vairavimo stiliaus  sumažinamas degalų suvartojimas  4% ir aplinkos tarša nuo išmetamo CO2 kiekio. Be to, padangos beveik tylios, net  ilgai važiuojant  nesukelia diskomforto.

Nauja pagerinta GT Radial Champiro Eco gumos mišinio sudėtis balansuoja tarp geros traukos jėgos užtikrinimo ir ilgaamžiškumo. Protektoriaus gaminimas naujų silicio junginių pagrindu sumažina  šilumos išsiskyrimą, užtikrina labai gerą valdomumą, manevringumą  ir pagerina stabdymo charakteristikas. Padangos puikiai elgiasi kelyje ir užtikrina vairavimo komfortą: puikų sukibimą esant tiek sausai, tiek šlapiai kelio dangai ir aukštą stabilumą keliuose. Be to GT Radial Champiro Eco labai patvarios  padangos. Aukšti padangų rodikliai siekia išvengti slydimo vandens paviršiumi atsiradimą. Tą pasiekti  leido  specialus  protektoriaus raštas (simetriškas elementų  išdėstymas ir trys išilginiai grioveliai).

GT Radial Champiro Eco lengvai tiks bet kokio tipo lengviesiems automobiliams ir gali būti naudojamas vairuoti visuose keliuose.

Padangos gaminamos kompanijos GT Radial gamykloje Indonezijoje.

Padangos GT Radial Champiro Eco savybės ir privalumai
Savybės Privalumai
Simetriška protektoriaus struktūra su trimis  grioveliais. Užtikrina  puikų stabilumą ir saugumą, tuo pačiu užkertant kelią slydimui vandens paviršiumi.
Banguotos lamelės Veikia  kaip triukšmo dažnių sugėrikliai  ir užtikrina tylą važiuojant. Padangos atitinka ES 2012 m. triukšmo lygio reguliavimo rodiklius.
Nauja pamušalinio sluoksnio  struktūra Ilgesnį  laiką išlaiko  oro slėgį, taupo kurą ir sumažina CO2 emisiją.
Nauja, pagerinta sudėtis Puikus sukibimas šlapiuose ir sausuose keliuose ir aukščiausiu lygiu išsaugomos valdomumo ir stabdymo savybės.

Pagrindiniai privalumai

- Ekonomiškumas – sumažina kuro sąnaudas iki 4%Champiro ECO
- Naujas protektoriaus dizainas sumažina pasipriešinimą riedėjimui iki 20%
- Ekologiškumas
- tikrina žemą CO2 išmetimo lygį2
- Masyvi centrinė protektoriaus dalis užtikrina gerą kryptinį stabilumą
- Puikus valdymas ant šlapio kelio, dėl kreivų protektoriaus blokų
- Kompiuteriu modeliuojamas protektoriaus dizainas užtikrina tolygų nusidėvėjimą

 

 

- Visos kainos nurodytos euro su PVM 21%.
- Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja tol, kol prekių yra sandėlyje.
- Visos aukščiau pateiktos kainos yra informacinio pobūdžio ir gali būti keičiamos bet kuriuo metu be įspėjimo.
- Visos aukščiau pateiktos kainos rekomenduojamos mažmeninei prekybai ir gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės.

http://www.keypoint.lt