GT RADIAL CHAMPIRO VP1 86H

GT RADIAL GT RADIAL CHAMPIRO VP1


Champiro VP1 tai universali visiems sezonams tinkanti padanga, harmoningai sujungianti komfortą, patikimą sukibimą su keliu, saugumą ir atsparumą nusidėvėjimui bet kokiomis oro sąlygomis.

VasaraVasarinės Standartas
Kaina: 38.80 Kur pirkti
E
C
70
14723
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Padangų
aprašymai
Technologiniai
sprendimai
Testų
rezultatai
Foto/Video
GT RADIAL

GT RADIAL PADANGOS ORIGINALIOJE GAMYKLINĖJE KOMPLEKTACIJOJE:

logos_03.png
CHAMPIRO VP1

champiro VP1

Charakteristikų santrauka
 

GT RADIAL Champiro VP1 Champiro VP1 – tai universali visasezoninė padanga, harmoningai apjungianti komfortą, patikimą sukibimą su kelio danga, saugumą ir patvarumą bet kokiomis oro sąlygomis.

Protektoriaus rašto speciali kombinacija, padangos konstrukcija ir unikalūs komponentai suteikia šiai padangai puikias eksploatavimo savybes. Kompiuteriniu būdu modeliuotas padangos protektoriaus dizainas suteikia puikų valdymą, tolygų nusidėvėjimą ir patikimą sukibimą. Nepertraukiama centrinio bloko eilė gerina kursinį stabilumą. Keturi platūs išilginiai grioveliai kartu su dideliu skaičiumi lamelių suteikia maksimaliai greitą vandens išstūmimą iš protektoriaus kontakto zonos su kelio danga. Unikalūs priedai gumos mišinyje leido padidinti sukibimą ant šlapios kelio dangos ir padidino GT Radial Champiro VP1 padangos patvarumą.

Specialių medžiagų stiprinančių karkasą naudojimas ir optimali išpjovų geometrija suteikia tvirtumą ir atsparumą įvairiems išoriniams pažeidimams. Naujo gumos mišinio ir protektoriaus rašto derinys didina padangos ridą, sukibimą su šlapia kelio danga, suteikia tolygų padangos dilimą ir minimalų pasipriešinimą riedėjimui. Tankus šoninis raštas mažina padangų trintį ir didina vairo sukimo greitį įveikiant posūkius ir įvairias kliūtis. Periferiniai grioveliai su įstrižu raštu didina valdymą ant šlapios kelio dangos. Sumažinti padangos triukšmingumą padėjo unikali skirtingo gylio ir formos lamelių sistema. Taip pat padanga pasižymi puikiomis stabdymo charakteristikomis, atitinka kokybės, normos, bei ekologijos standartus.

Savybės ir privalumai padangų GT Radial Champiro VP1
Savybės Privalumai
Keturi išilginiai platūs grioveliai Efektyvus vandens išstūmimas ir sumažinta akvaplanavimo rizika.
Stabilus peties blokas su šoniniais grioveliais Sumažina protektoriaus bloko judėjimą, užtikrina greitą vairavimo atsaką ir stabilumą posūkiuose.
Ištisinis centrinis blokas. Puikus kurso laikymas ir vienodas padangos dilimas
Optimizuotas protektoriaus blokų dizainas su integruotais šoniniais grioveliais ir lamelėmis Užtikrina geresnį sukibimą šlapiame kelyje ir sumažina keliamą triukšmą.
Pagerintas gumos mišinys Puikus sukibimas ant šlapios ir sausos kelio dangos, mažas pasipriešinimas riedėjimui ir ekonomiškumas.

- Visos kainos nurodytos euro su PVM 21%.
- Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja tol, kol prekių yra sandėlyje.
- Visos aukščiau pateiktos kainos yra informacinio pobūdžio ir gali būti keičiamos bet kuriuo metu be įspėjimo.
- Visos aukščiau pateiktos kainos rekomenduojamos mažmeninei prekybai ir gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės.

http://www.keypoint.lt