MOMO M-7 MENDEX 104/102R

MOMO MOMO M-7 MENDEX

M-7 MENDEX

Mendex M7 padangos sukurtos specialiai nedideliems krovininiams automobiliams, dėka mažam dėvėjimosi atsparumui ir akustiniam komfortui puikiai tinka ilgoms kelionėms.

VasaraVasarinės Standartas
Kaina: 65.70 Kur pirkti
E
B
70
Padangų
aprašymai
Technologiniai
sprendimai
Testų
rezultatai
Foto/Video

Momo M7

Momo M7

 Mendex M7 padangos sukurtos specialiai nedideliems krovininiams automobiliams, dėka mažam dėvėjimosi atsparumui ir akustiniam komfortui puikiai tinka ilgoms kelionėms.

 


Mendex M7 īpašības:

  • Optimalus patikimumas;
  • Didelis atsparumas dėvėjimuisi;
  • Puikus valomumas;
  • Puikus komforto lygis;
  • Žemas vidinio triukšmo lygis.

MOMO

Momo – gerai žinomas itališkasis automobilinis prekinis ženklas, pirmiausia žinomas dėl savo gaminamų ratlankių. Žinoma Italijos kompanija buvo įkurta praeito šimtmečio 60 –aisiais metais, kompanijos įkūrėjas - Gianpiero Moretti. 50 metų laikotarpiu pagrindinė MOMO veikla buvo vairų, greičių dėžių svirčių rankenų bei ratlankių gamyba.

2012 metų pradžioje, viena žinomiausių pasaulyje ratlankių ir vairų gamintoja – Italijos kompanija Momo – paskelbė ketinanti įsiskverbti i naują rinką, bendradarbiaujant su itališkų padangų platintoja Univergomma. Pirmą kartą publikai naujosios Momo padangos buvo pristatytos parodoje Reifen-2012 Esene.

Naujosios Momo padangos yra daugiau nei 180 dydžių bei apima tiek vasarinių, tiek žieminių padangų spektrą. Kompanijos portfeliui pristatytos padangų linijos pavadintos North Pole (žieminės), SUV Pole (krosoveriams ir visureigiams skirtos padangos) ir Van Pole (padangos skirtos mikroautobusams ir lengviesiems sunkvežimiams).

[gal id=4 class=pp-video,center,clear]

[include file=/scripts/protektori/momo_lt.php?prot=m7]

- Visos kainos nurodytos euro su PVM 21%.
- Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja tol, kol prekių yra sandėlyje.
- Visos aukščiau pateiktos kainos yra informacinio pobūdžio ir gali būti keičiamos bet kuriuo metu be įspėjimo.
- Visos aukščiau pateiktos kainos rekomenduojamos mažmeninei prekybai ir gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės.

http://www.keypoint.lt