PIRELLI CINTURATO P7 BLUE 103Y NF0 ELECT XL

PIRELLI PIRELLI CINTURATO P7 BLUE


Puikios, ekologiškos padangos skirtos vidutinės klasės ir super automobiliams

VasaraVasarinės UHP
Kaina: 249.30€ Kur pirkti
B
A
70

PIRELLI PADANGOS ORIGINALIOJE GAMYKLINĖJE KOMPLEKTACIJOJE:

LOGOS
CINTURATO P7 BLUE
Cinturato P7 Blue

Pirelli  P7 Blue

Cinturato P7 Blue – pirmoji padanga pasaulyje, gavusi aukščiausią įvertinimą „AA“ saugumo ir kuro ekonomijos srityje,  pagal Europos Sąjungos teritorijoje privalomus nuo 2012 metų lapkričio mėnesio, naujų padangų ženklinimo reikalavimus. Padanga buvo pristatyta visuomenei 2012 metų birželio mėnesį. Tai naujas žingsnis Pirelli Cinturato padangų asortimente, kuri be perstojo tobulėja nuo 1987 metų, atspindinti naujausią pažangą automobilinių padangų srityje. Tai parodo inovatyvią  Pirelli įmonės politiką, kuri kiekvienais metais investuoja į mokslinius tyrumus maždaug 3% nuo savo metinės apyvartos (apie 150 milijonų eurų).

Cinturato P7 Blue – naujas žingsnis tobulinant Cinturato P7 modelį – yra pats geriausias Pirelli pasiūlymas segmente C ir D. Padanga pasižymi visomis savo pirmtako charakteristikomis, o taip pat ženkliai pagerintais dviem svarbiais parametrais: saugumas ir kuro ekonomija.

Kaip ir Cinturato P7 taip ir P Zero yra patys ryškiausi įmonės Pirelli premium klasės

Įvesdama į rinką šią padangą, įmonė Pirelli išplėtė savo premium klasės padangų asortimentą, o taip pat siūlo puikų sprendimą ekologiškų produktų gerbėjams, patenkindami didžiosios dalies klientų poreikius.

Vienas iš pagrindinių Cinturato P7 Blue ypatumų – daug trumpesnis stabdymo kelias ir daug mažesnis pasipriešinimas riedėjimui. Naujosios padangos stabdymo kelias ant šlapios dangos, lyginant su „B“ kategorijos padangomis, pagerintas 2,6 metro, o pasipriešinimas riedėjimui sumažintas 23%, lyginant su „C“ kategorijos padangomis, užtikrina kuro ekonomiją 10%.

Taip pat ženkliai pakeistas buvo ir asimetrinis protektoriaus raštas šoninėje dalyje, kas užtikrina aukštą važiavimo saugumo lygį.

Pagrindiniai technologiniai sprendimai:

P7 Blue CHARAKTERISTIKOS FUNKCIJOS PRIVALUMAI

1 - Tolygus padangos slėgio paskirstymas

Daug didesnė rida

 

Mėgavimasis ilgomis kelionėmis

2 - Tvirtas karkasas

 

Sumažinta vertikalios deformacijos grėsmė ir sumažintas energijos eikvojimas  

Sumažintas pasipriešinimas riedėjimui

3 - 4 platūs išilginiai grioveliai Puikus vandens išstūmimas Išskirtinis saugumas ir valdymas, esant slydimo vandens sluoksniu grėsmei
P7 Blue EKSPLOATACINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LENTELĖ
Efektyvumas ant sausos dangos 4
Efektyvumas ant šlapios dangos 4.5
Sportas 3
Komfortas 4
Rida 4.5
1 - Normaliai 2 - Gerai 3 - Labai gerai 4 - Puikai 5 - Nepriekaištingai

Interaktivasp7blue p7blue p7blue p7blue

Pirelli Cinturato istorija

Cinturato„Cinturato“ buvo pirmoji padanga su radialinės konstrukcijos karkasu, aplink kurį montuojami brekeriniai diržai (Cinturato – reiškia „diržas“, verčiant iš italų kalbos), leidžiantys padangai geriau išlaikyti formą lyginant su diagonaline konstrukcija. Būtent dėka savo konstrukcijos, Cinturato tapo ypatinga padanga automobilių sporto istorijoje. Vėliau Cinturato konstrukciją pradėjo naudoti pramoninių ir žemės ūkio padangų gamyboje.

Pirmąją Cinturato padangą, Pirelli sukūrė 50-aisiai praeito šimtmečio metais, Juan Manuel Fangio pavadino išskirtiniu produktu, tapo lūžiu padangų pramonėje. Įžymus Argentinos autolenktynininkas buvo nustebintas absoliučiu tikslumu į vairo pasukimus, iš esmės skirėsi nuo tuo metu populiarių diagonalinių padangų.

1968 metais įmonė Pirelli pradėjo Cinturato prekybą daugiau nei 137 pasaulio šalyse.     

Cinturato šiandien

Cinturato P1Vasarinių padangų Cinturo serija – Tai puikus derinys naujausių technologijų, valdymo parametrų ir pasiekimų aplinkos apsaugos srityje. Padangos gaminamos įvairių išmatavimų su greičio indeksais nuo T iki Y, tai leidžia jas naudoti praktiškai ant bet kokių automobilių – nuo mažiausių t.y. miesto iki limuzinų.

Gaminant Green Performance Cinturato padangas naudojamas gumos mišinys, pagamintas iš ekologiškų medžiagų. Dėl naujausios karkaso struktūros, sumažinamas poveikis aplinkai, tuo pačiu važiavimo saugumas ir komfortas išlieka nepakitęs tiek ant sauso, tiek ir šlapio paviršiaus. Žemas triukšmo lygis, atitinkantis EC 2012 reikalavimus, daro važiavimą daug komfortiškesnį: Green Performance Cinturato padangos vidutiniškai 1 dB tylesnės lyginant su ankstesnės kartos padangomis.

Technologija Green Performance Cinturato leidžia sumažinti pasipriešinimą riedėjimui beveik 20%, kas garantuoja 4% mažesnes kuro sąnaudas, o taip pat ir sumažina CO2 išmetamų dalelių kiekį.

 

- Visos kainos nurodytos euro su PVM 21%.
- Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja tol, kol prekių yra sandėlyje.
- Visos aukščiau pateiktos kainos yra informacinio pobūdžio ir gali būti keičiamos bet kuriuo metu be įspėjimo.
- Visos aukščiau pateiktos kainos rekomenduojamos mažmeninei prekybai ir gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės.

http://www.keypoint.lt