PIRELLI CINTURATO P7 91W (*) RunFlat FSL

PIRELLI PIRELLI CINTURATO P7


Puikios, ekologiškos padangos skirtos vidutinės klasės ir super automobiliams

VasaraVasarinės UHP FSL (Disko apsauginis kraštas)
oemHomologacija:
Gamyklinė modelių (BMW) klasė
Kaina: 90.90€ Kur pirkti
E
B
71

PIRELLI PADANGOS ORIGINALIOJE GAMYKLINĖJE KOMPLEKTACIJOJE:

LOGOS
CINTURATO P7
Cinturato P7

Pirelli Cinturato P7 – puikios, ekologiškos padangos, skirtos vidutinės bei galingos klasės automobiliams.

Pirelli  P7

Specialūs polimerai, kurie buvo sukurti gaminant Pirelli Cinturato P7, leidžia ne tik sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, bet ir tuo pačiu sutrumpina padangos stabdymo kelią. Sumažintas pasipriešinimas riedėjimui iki 20% pasiekiamas pagerinta protektoriaus sudėtimi, šoninių dalių geometrija ir dėka specialios vidinės padangos struktūros. Galutiniame rezultate pavyko pasiekti  iki 4% mažesnes kuro sąnaudas ir CO2  emisiją.   

Dėka naujos medžiagos, iš kurios yra pagamintas protektorius, daug tolygiau paskirstoma padangos apkrova, užtikrindama didelį vairuotojo saugumą ir prailgina padangos tarnavimo laiką.

Cinturato P7 – tai labai tyli ir komfortiška padanga, pasižyminti puikiu krypties stabilumu. Smulkūs asfalto nelygumai įveikiami be didesnio rezonanso automobilio salone.

Iki minimumo sumažintas triukšmo lygis pasiekiamas dėka asimetrinio protektoriaus rašto ir blokų, išdėstytų skirtingais aukščiais. Galutiniame rezultate, važiuojant 50 km/h greičiu, padangos skleidžiamas triukšmas praktiškai nėra girdimas. Savo ruožtu, keturi gilūs išilginiai grioveliai puikiai surenka ir išstumia vandenį iš po padangos, užtikrindama efektyvią apsaugą nuo slydimo vandens sluoksniu.

Papildomai, asimetriniai protektoriaus blokai užtikrina puikų valdymą ir ant sauso ir ant šlapio asfalto, sustiprinti šoniniai blokai saugo padangas nuo šoninio slydimo.

Pagrindinės savybės

  • Užtikrina greitą ir tikslią reakciją į vairo pasukimus ir pilną automobilio kontrolę įveikiant posūkius.
  • Puikus saugumas ir automobilio kontrolė esant slydimo vandens sluoksniu grėsmei.
  • Leidžia vairuoti automobilį laisvai ir atsipalaidavus.
  • Sumažina kuro sąnaudas ir  CO2 emisiją.

 

Pagrindiniai technologiniai sprendimai:

P7 CHARAKTERISTIKOS FUNKCIJOS PRIVALUMAI KLIENTUI

1 - Atnaujintas protektoriaus raštas

Sumažintas triukšmo lygis

 

Aukštas akustinio komforto lygis

2 - Tankūs centriniai blokai

 

Sumažinta deformacija įveikiant posūkius

Aukštas valdymo ir kontroliavimo atliekant posūkius lygis

3 - 4 platūs išilginiai grioveliai Puikus vandens išstūmimas Išskirtinis saugumas ir kontrolė esant slydimui vandens sluoksniu
EKSPLOATACINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LENTELĖ
Komfortas 5
Stabdymas 5
Ridos parodymai 5
Šlapias kelias 5
1 - normaliai 2 - gerai 3 - labai gerai 4 - puikiai 5 - nepriekaištingai

Testų rezultatai:

Žurnalas Data Modelis ir išmatavimas Rezultatai
  2014 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 3-OJI VIETA
2014 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 2-OJI VIETA
2014 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 2-OJI VIETA
2013 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 5-OJI VIETA
2013 CINTURATO™ P7™ 195/65 R15 GERAI
2012 CINTURATO™ P7™ 205/55R16  1-OJI VIETA
2012 CINTURATO™ P7™ 225/60 R17 1-OJI VIETA
2011 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16  1-OJI VIETA
2011 CINTURATO™ P7™ 205/55R16  1-OJI VIETA
2010 CINTURATO™ P7™ 225/45R17  1-OJI VIETA
2010 CINTURATO™ P7™ 245/45R17  3-OJI VIETA

Interaktvas

   
   

Pagrindinis skirtumas

Cinturato P7 padangos pagamintos iš aplinkai nekenksmingų dalelių. Gumos mišinio sudėtyje nėra kenksmingų naftos produktų, dėl šios priežasties padangų ekspoatavimo metu yra mažesnis neigiamas poveikis aplinkai. Be to, gaminant Cinturato P7 buvo ženkliai pagerintos eksploatacinės savybės, tokios kaip rida, saugumas ir komfortas važiuojant dideliais greičiais.

Taip pat Cinturato P7 pasižymi žemu triukšmo lygiu –ženkliai žemiau nei Euro 2012 metų standartai, kas garantuoja ypatingą akustinį vairuotojo ir keleivių komfortą.

Anksčiau, 2010 metais, vokiečių auto klubo ADAC testuose padangos Cinturato P7 iškovojo lyderiaujančias pozicijas.

Cinturato P7 padangos turi homologacijas originaliai gamykliniai komplektacijai (OE) šiems automobilių gamintojams:Audi, BMW, Mercedes, Mini.

Kaip rekomenduojama naudoti antrinėje rinkoje Cinturato P7 buvo pasirinkta tokių automobilių gamintojų, kaip Alfa Romeo, Audi, BMW, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Skoda  ir Volkswagen.

Pirelli Cinturato istorija

Cinturato„Cinturato“ buvo pirmoji padanga su radialinės konstrukcijos karkasu, aplink kurį montuojami brekeriniai diržai (Cinturato – reiškia „diržas“, verčiant iš italų kalbos), leidžiantys padangai geriau išlaikyti formą lyginant su diagonaline konstrukcija. Būtent dėka savo konstrukcijos, Cinturato tapo ypatinga padanga automobilių sporto istorijoje. Vėliau Cinturato konstrukciją pradėjo naudoti pramoninių ir žemės ūkio padangų gamyboje.

Pirmąją Cinturato padangą, Pirelli sukūrė 50-aisiai praeito šimtmečio metais, Juan Manuel Fangio pavadino išskirtiniu produktu, tapo lūžiu padangų pramonėje. Įžymus Argentinos autolenktynininkas buvo nustebintas absoliučiu tikslumu į vairo pasukimus, iš esmės skirėsi nuo tuo metu populiarių diagonalinių padangų.

1968 metais įmonė Pirelli pradėjo Cinturato prekybą daugiau nei 137 pasaulio šalyse.     

Cinturato šiandien

Cinturato P1Vasarinių padangų Cinturo serija – Tai puikus derinys naujausių technologijų, valdymo parametrų ir pasiekimų aplinkos apsaugos srityje. Padangos gaminamos įvairių išmatavimų su greičio indeksais nuo T iki Y, tai leidžia jas naudoti praktiškai ant bet kokių automobilių – nuo mažiausių t.y. miesto iki limuzinų.

Gaminant Green Performance Cinturato padangas naudojamas gumos mišinys, pagamintas iš ekologiškų medžiagų. Dėl naujausios karkaso struktūros, sumažinamas poveikis aplinkai, tuo pačiu važiavimo saugumas ir komfortas išlieka nepakitęs tiek ant sauso, tiek ir šlapio paviršiaus. Žemas triukšmo lygis, atitinkantis EC 2012 reikalavimus, daro važiavimą daug komfortiškesnį: Green Performance Cinturato padangos vidutiniškai 1 dB tylesnės lyginant su ankstesnės kartos padangomis.

Technologija Green Performance Cinturato leidžia sumažinti pasipriešinimą riedėjimui beveik 20%, kas garantuoja 4% mažesnes kuro sąnaudas, o taip pat ir sumažina CO2 išmetamų dalelių kiekį.

- Visos kainos nurodytos euro su PVM 21%.
- Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja tol, kol prekių yra sandėlyje.
- Visos aukščiau pateiktos kainos yra informacinio pobūdžio ir gali būti keičiamos bet kuriuo metu be įspėjimo.
- Visos aukščiau pateiktos kainos rekomenduojamos mažmeninei prekybai ir gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės.

http://www.keypoint.lt